Robert Lewandowski, Bayern

Autor: Eastnews Robert Lewandowski, Bayern

Przepiękny gol Roberta Lewandowskiego! Bayern Monachium w finale Telekom Cup [WIDEO]

2014-07-27 17:14

Robert Lewandowski nie zamierza długo się aklimatyzować w Bayernie Monachium. Polak od samego początku gra pierwsze skrzypce, co pokazał w meczu Telekom Cup, w którym popisał się fenomenalnym trafieniem. Musicie to zobaczyć!

W półfinale rozgrywanego w Hamburgu Telekom Cup Bayern Monachium trafił na Borussię Moenchengladbach. W 29. minucie spotkania w głównej roli wystąpił Robert Lewandowski, który przejął piłkę i pomimo asysty kilku obrońców, technicznym strzałem przelobował bramkarza i wyprowadził Bawarczyków na prowadzenie. Jak cudowne to trafienie, najlepiej opisuje ten wpis z Twittera:

"Lewandowski właśnie strzelił najfajniejszego gola, jakiego w życiu widziałem. Jak dla mnie to najlepszy napastnik na nasej planecie" - napisał były reprezentant Niemiec, Dietmar Hamann.

Real Madryt nie dla Łukasza Piszczka. Carlo Ancelotti go nie weźmie

W drugiej połowie gola dla Bayernu strzelił jeszcze Franck Ribery. Borussia nie dała jednak za wygraną. Max Kruse najpierw strzałem z rzutu karnego kontaktowego gola strzelił, a tuż przed końcem regulaminowego czasu gry (gra się 2x30 minut) doprowadził do remisu i finalistę msiały wyłonić rzuty karne.

Jako pierwszy do piłki podszedł Lewandowski i pewnie wykorzystał swoją próbę. Bawarczycy lepiej wykonywali rzuty karne i to oni zagrają o trofeum.

W niedzielnym finale Bayern zagra z VfL Wolfsburg, który pokonał po rzutach karnych HSV Hamburg (Mateusz Klich z VfL przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych). Finał rozpocznie się o godzinie 18:30.