Liga Europejska: Ludovic Obraniak ograł Liverpool

2010-03-13 3:00

Ludovic Obraniak (26 l.) zapowiadał na łamach "Super Expressu", że Lille tanio skóry Liverpoolowi nie sprzeda. Okazało się, że pomocnik reprezentacji Polski miał rację. Francuzi wygrali 1:0 w meczu 1/8 Ligi Europejskiej, a mogło być jeszcze lepiej, ale gospodarze pod koniec meczu trafili tylko w słupek.

Z drugiej strony, Lille miało sporo szczęścia, bo w pierwszej połowie to Anglicy mieli lepsze okazje.

Patrz też: Ludovic Obraniak powalczy z Gerrardem

- Musimy podziękować naszemu bramkarzowi, Mickaelowi Landreau, bo uratował nas przed stratą bramki. Osiągnęliśmy swój cel: zdobyliśmy gola, a sami nie straciliśmy żadnego - powiedział zadowolony Obraniak.

Reprezentant Polski przebywał na boisku 83 minuty. Jeśli Lille awansuje, to będzie to historyczny wyczyn, bo nigdy wcześniej ten klub nie grał w ćwierćfinałach europejskich pucharów.