Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Autor: Eastnews Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Dwa gole Lewandowskiego w finale Telekom Cup! Triumf Bayernu Monachium [WIDEO]

2014-07-28 11:25

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa nawet na moment. W finale Telekom Cup strzelił dwa gole VfL Wolfsburg, dzięki czemu wywalczył swoje pierwsze trofeum w barwach Bayernu Monachium! Szczególnej urody było drugie trafienie.

Lewandowski bardzo szybko znalazł wspólny język z nowymi kolegami. W finale Telekom Cup spędził na boisku 55 minut i strzelił kolejne gole dla drużyny mistrza Niemiec. Bayern Monachium pewnie wygrał 3:0.

Zobacz: Przepiękny gol Roberta Lewandowskiego w półfinale Telekom Cup [WIDEO]

Wydaje się, że Josep Guardiola będzie miał sporo pociechy z polskiego napastnika w nadchodzącym sezonie. Do tej pory Lewandowski strzelał w każdym meczu sparingowym mistrza Niemiec. Nic tylko czekać na prawdziwy początek europejskiego grania. To będzie rok "Lewego"!

W ekipie "Wilków" w podstawowym składzie pojawił się Mateusz Klich. Polak grał 44 minuty. Warto jednak pamiętać, że w Telekom Cup drużyny grają dwie połowy po 30 minut.

VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 0:3 (0:3)