RPA 2010: Mecz Słowenia - USA, wynik 2:2, RELACJA NA ŻYWO

2010-06-18 17:55

To był arcyważny mecz dla reprezentacji USA. Po remisie z Anglią (1:1) Amerykanie zremisowali ze Słowenią (2:2) i zachowali duże szanse na wyjście z grupy C. Zapraszamy na zapis relacji "na żywo".

Strona nie odświeża się automatycznie. Naciskaj [F5] lub [Ctrl R], aby zobaczyć nowe informacje.

94 min Koniec spotkania, 2:2.

91 min Koszmarne podanie Kirma...

89 min Mocny strzał Radosavjlevicia, ale piąstkuje Howard. Rzut rożny

88 min Ładny strzał Novakovicia, ale Howard bez problemów broni

86 min Schodzi Birsa, wchodzi Dedić

85 min Altidore strzelił bramkę, ale sędzia nie wiedzieć czemu bramki nie uznał.

85 min Faul na Altidorze, rzut wolny z niebezpiecznej sytuacji dla USA

82 min. 2:2!!!!! Wyrówanali! Tym razem Bradleyowi się udało! Błąd słoweńskiej obrony i syn selekcjonera trafia pod poprzeczkę!

80 min Strzał Bradleya z dystansu, bez problemu broni Handanović

79 min Gomez za Onyewu

77 min. Fatalny strzał Altidore'a

75 min Amerykanie naciskają, ale bez powodzenia

71 min Brutalny faul Kirma, żółta kartka

69. min Niesamowita szansa USA! Strzał Donovana z wolnego zablokowany, atomowa dobitka Altidore'a prosto w bramkarza

65 min. Strzela Kirm, ale zabkolowany

63 min. Tym razem dośrodkowywał Jokić, ale Howard bez problemów łapie

61. min Groźne dośrodkowanie Birsy, ale Howard piastkuje

58 min Spora szansa przed Altidorem, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez słoweńskich obrońców

56 min Złe dośrodkowanie Kirma

Posiadanie piłki 51 %- 49 % na korzyść USA

52 min Gra toczy się w środku boiska. Cisza przed burzą?

50 min Dobre dośrodkowanie Donovana, ale Amerykanin na spalonym

48 min. Ależ gol Donovana!!!!! Koszmarny błąd obrońcy, Donovan z ostrego kąta uderzył pod poprzeczkę. Świetny początek!!!!

46 min. Zaczęli. Pierwszy atak Amerykanów

Zapraszamy po przerwie

46 min. Słoweńcy ruszyli z kontrą, ale... sędzia skończył I połowę

45 min. Kolejna akcja Słoweńców, ale spalony

42 min. 2:0!!!! Ljubijankić wychodzi na sam na sam z Howardem i spokojnie pokonuje Howarda! USA na kolanach!!!

42. min. Ależ okazja Amerykanów, Słoweńcy wybijają piłkę z linii bramkowej!!!

40 min. Błąd arbitra, dal żółtą kartkę Findleyowi za zagranie ręką, podczas gdy ten zagrał.. głową

38 min. Znakomita okazja Findleya, ale zamiast strzelać, podawał

36 min. Znakomity strzał Torresa, broni Handanović. Po niecelny strzał głową amerykańskiego obrońcy

35 min. Cesar fauluje Altidore'a i dostaje żółtą kartkę

31 min. Novaković wyszedłby na świetna pozycję, ale został zatrzymany przez Onyewu

28 min. Kolejne zablokowane dośrodkowanie Słoweńców

26 min. Novaković na spalonym

23 min. Dobra akcja Birsy, w ostatniej chwili zatrzymana

22 min. Novaković był bliski pokonania Howarda, ale nie sięgnął piłki

Posiadanie piłki 52% - 48 % na korzyść Słowenii

18 min. Więcej spokoju na boisku, ale właśnie o to chodzi Słoweńcom

14 min. Atakują Amerykanie. Dośrodkowanie Donovana, które wybijają Słoweńcy

13 min. Ależ gol Birsy!!! Piękny strzał zza pola karnego i Tim Howard bez szans! 1:0!

10 min. Kolejny raz Findley bardzo dobrze w ataku, jednak powstrzymany przez słoweńskich obrońców

8 min. Dosrodkowanie Birsy do Novakovicia, jednak napastnik Słowenii nie trafia w piłkę

7 min. Słoweńcy dośrodkowują z wolnego, nieskutecznie

4 min. Dobra akcja Findleya, rzut rożny dla USA

1 min. Pierwsza bijatyka na boisku. Dempsey faulowal Ljubijankicia, co rozwścieczyło Słoweńców