Mundial: Australia - Ghana - wynik 1:1. Osłabiona Australia atakowała częściej niż Ghana, niespodzianki nie było - RELACJA NA ŻYWO

2010-06-20 11:11

Mecz Ghana - Australia rozpoczął się o 16.00. Jak zwykle na SE.pl relacja live ze spotkania. Wynik meczu 1:1, Australia większą część meczu grała w dziesiątkę.

II POŁOWA

95 min. Koniec meczu Ghana - Australia, wynik 1:1.

92 min. Przerwa w meczu, Pantsil leży na murawie. Krwawi. Zniesiony z murawy.

91 min. Rzut rożny dla Ghany, Owusu-Abeyie strzela, Schwarzer wybija nad bramkę.

89 min. Rzut wolny dla Ghany w odległości ok. 25 metrów od bramki Australii. Mensah próbuje główką wbić piłkę do bramki, nie trafia w światło bramki.

88 min. Akcja pod bramką Ghany, Chipperfield atakuje bramkarza wślizgiem.

86 min. Ostry atak Moore'a, żółta kartka.

84 min. Annan fauluje od tyłu Chipperfielda, żółta kartka dla zawodnika Ghany. Będzie rzut wolny w odległości ok. 35 metrów od bramki.

79 min. Mensah fauluje Chipperfielda. Rzut wolny dla Australii w odległości 28 metrów od bramki. Kiepskie uderzenie Emertona, piłka uderza w wysięgnik kamery.

75 min.  Chipperfield podaje prostopadle do bramki, spalony.

72 min. Aukcja Australii przy bramce Ghany. Wilkshire strzela, bramkarz broni, nie udało się. Drużyna Australii przynajmniej raz na 5 minut wypracowuje akcję pod bramką Ghany.

71 min. Boateng przyspiesza, podaje prostopadle do Gyana, ten strzela, ale nie trafia w bramkę Australii.

67 min. Chipperfield, który wszedł minutę wcześniej, uderza głową na bramkę Ghany. Niewiele brakowało do zmiany wyniku meczu.

62 min. Mocny strzał Boatenga w reklamy po lewej stronie bramki. Jego wyczyn powtarza Asamoah po minucie - tym razem dostają reklamy po prawej stronie bramki.

60 min. Gyan doskonale wypracował pozycję, strzela na bramkę Australijczyków między dwoma zagapionymi obrońcami. Dobry, celny strzał. Schwarzer broni. Australia wyraźnie zagubiona, ma problemy z przechwyceniem piłki.

58 min. 37 metrów obramki, rzut wolny dla Australii, piłka wrzucona na pole karne, niecelna główka.

56 min. Tagoe schodzi z boiska, wchodzu Owusu-Abeyie

55 min. Asamoah mocno przymierzył, strzelił, piłkę zablokował Culina, Schwarzerowi łatwiej było ją złapać.

Australijczycy w drugiej połowie częściej są przy piłce, chociaż grają w osłabieniu. Ghana dla odmiany częściej atakuje.

52 min. Boateng szukał miejsca do oddania strzału z odległości ok. 25 metrów od bramki. Podał do Tagoe, Tagoe strzelił. Schwarzer wybronił po raz kolejny.

50 min.  Akcja Ghany. Asamoah atakuje bramkę Australii, Schwarzer odbija.

47 min. Asamoah strzela z ok. 30 metrów na bramkę. Niecelnie.

46 min. Początek drugiej połowy.

I POŁOWA

45 min. Ayew sam wskoczył na pole karne, podanie w odległości ok. 6 metrów od bramki... nieprecyzyjne.

44 min. Boateng przechwytuje piłkę, sam podchodzi pod bramkę Australii. Strzał! Gdyby nie bramkarz Schwarzer, piłka wpadłaby do bramki.

42 min. Atak Ghany. Boateng dośrodkowuje równolegle do bramki, obrońcy wybijają. Tagoe wrzuca piłkę z powrotem, Boateng ponownie strzela. Bramkarz Australii przechwytuje piłkę.

40 min. Addy fauluje Bresciano, dostaje żółtą kartkę. Australijczycy nie wykorzystują rzutu wolnego.

39 min. Emerton atakuje na bramkę Ghany, dośrodkowuje, piłka wybita.

37 min. Faul Moore'a, rzut wolny dla Ghany 24 metry od bramki Australijczyków. Asamoah uderza prosto w mur obrońców.

32 min. Dobre wejście Gyana na pole karne Australijczyków. Zamarudził jednak, stracił okazję do wypracowania lepszej sytuacji.

27 min. Szybkie wejście Tagoe pod bramkę Australii, strzał. Niecelnie - gdyby uderzył lewą nogą, miałby szansę na trafienie w bramkę.

26 min. GOOOOOOL! Gyan strzela z rzutu karnego, 1:1!

25 min. Kewell broni strzał ręką, dostaje czerwoną kartkę. Australijczycy grają w osłabieniu, na boisku zostało tylko 10 zawodników... Rzut karny!

24 min. Gyan wskoczył z piłką na pole karne, kopnięcie, obrońca wybija.

21 min. Tagoe przyjmuje podanie, próbuje strzału na bramkę Australii, ale nie trafia.

20 min. Potężne kopnięcie Ayewa w stronę bramki, piłka odbija się od obrońcy, leci nad bramką Australii.

18 min. Ayew wrzuca na pole karne Australii. Mensah nie dochodzi do piłki.

16 min. Ghana wyraźnie ruszyła do ataku. Zawodnicy próbują przechwytywać piłkę na połowie Australii.

14 min. Jeśli Australii uda się wygrać mecz, Niemcy, Ghana i Australia będą mieć po 3 punkty.

11 min. GOOOOOOL! 1:0 dla Australii. Rzut wolny wykonuje Bresciano, piłka odbija się od bramkarza Kongsona, Holman dobija.

8 min. Nieporozumienie między piłkarzami Ghany, Kewell przechwycił piłkę, był sam na sam z bramkarzem. Przed bramką Ghanę uratował spalony.

5 min. Na boisku jest Loew, niemiecki trener. Uważnie ogląda mecz.

2 min. Ghana mało energicznie rozpoczyna, Australijczycy raz za razem trafiają pod bramkę Australii.