Real - Milan wynik: 2:0. Królewscy rozbili Włochów

2010-10-19 22:41

Gwiazdy Realu Madryt wciąż niepokonane w Lidze Mistrzów. Piłkarze Jose Mourinho tym razem pokonali na Santiago Bernabeu AC Milan 2:0.

To był prawdziwy hit trzeciej kolejki Champions League. Rozpędzona ekipa Jose Mourinho nie dała szans gościom z Mediolanu. Na rozstrzygnięcie losów meczu "Królewscy" potrzebowali zaledwie jednej minuty.

Najpierw Cristiano Ronaldo wykorzystał błąd obrońców Milanu stojących w murze, a chwilę później kolejnego gola dołożył Mesut Ozil. Piłkarze Realu grali widowiskowo, ofensywnie. Zupełnie inaczej niż do tej pory preferował Jose Mourinho - czyli przede wszystkim z myślą o tym, by nie stracić bramki.

Ciekawie było również na innych boiskach. W Londynie Arsenal rozbił Szachtar Donieck 5:1 ( 90 minut zagrał Łukasz Fabiański). To już trzecie kolejne zwycięstwo "Kanonierów" w Champions League.