Real - Kopenhaga 4:0. Skuteczni Ronaldo i Di Maria. Zobacz wyniki wszystkich meczów

2013-10-03 10:04

Real Madryt pokonał na Santiago Bernabeu Kopenhagę 4:0 w spotkaniu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Po dwie bramki dla "Królewskich" zdobyli Cristiano Ronaldo i Angel Di Maria.

Pierwszy gol padł w 21. minucie, kiedy to po dokładnym dośrodkowaniu Marcelo piłkę głową do siatki rywali skierował Ronaldo. Napastnik Realu Madryt drugie trafienie zanotował 20 minut po zmianie stron. Tym razem Portugalczyk wykończył znakomitą dwójkową akcję Angela Di Marii i Karima Benzemy. Przy tym trafieniu błysnął zwłaszcza Argentyńczyk, który zaliczył asystę po dośrodkowaniu tzw. krzyżakiem.

Zobacz koniecznie: Manchester City - Bayern. Wynik 1:3. Monachijczycy rozbili "The Citizens"!

Pięć minut później Di Maria sam wpisał się na listę strzelców. Skrzydłowy "Królewskich" precyzyjnym strzałem zza pola karnego nie dał szans bramkarzowi rywali. W doliczonym czasie gry Argentyńczyk ustalił wynik meczu, po tym jak odebrał piłkę jednemu z obronców gości i spokojnym uderzeniem w krótki róg trafił do siatki.

Przeczytaj również: UEFA ukarała finansowo Śląsk Wrocław. Klub zapłaci za kibiców