Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Liga Mistrzów » REAL - GALATASARAY, wynik 3:0. Real Madryt blisko półfinału. Zapis relacji na żywo.REAL - GALATASARAY 03.04.2013,REAL - GALATASARAY transmisja,REAL - GALATASARAY online, REAL - GALATASARAY live, REAL - GALATASARAY relacja,liga mistrzów live,REAL - GALATASARAY online, REAL - GALATASA

REAL - GALATASARAY, wynik 3:0. Real Madryt blisko półfinału. Zapis relacji na żywo

Real Madryt pewnie pokonał u siebie Galatasaray 3:0 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Gole dla gospodarzy zdobyli, C. Ronaldo, Benzema i Higuain. "Królewscy" mają jeszcze co prawda rewanż w Turcji, ale sprawa awansu wydaje się rozstrzygnięta.

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 25 sekund

90'

Koniec meczu. Real Madryt zasłużenie wygrał 3:0 i jest bardzo blisko awansu do półfinału

81'

9 minut do końca regulaminowego czasu gry. Goście jakby rzucili więcej sił do ataku, groźny strzał obronił golkiper Realu!

72'

3:0! Higuain! Argentyńczyk, który dzisiejszy mecz rozpoczynał na ławce strzelił pięknego gola głową! Asysta Xabiego Alonso

71'

Żółtą kartką ukarany Felipe Melo

67'

Piłkarze "Galaty", mimo, że nie wywalczyli dobrzych okazji, to trzeba przyznać, że bardzo pracują na całym boisku w drugiej połowie

61'

Muslera broni strzał Di Marii z 10 metrów! Podawał Xabi Alonso

58'

Galatasaray próbowało ataku lewą stroną, Real wszystko zatrzymuje

56'

Goście starają się utrzymywać przy piłce, ale robią to w strefach, które zupełnie nie grożą Realowi

47'

Zan faulował Ronaldo. Ale strzał Portugalczyka z wolnego zwyczajnie słaby

46'

Na boisku Zan, w miejsce Sneijdera. Ruszyła druga połowa!

45'

Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi 2:0. Gospodarze zrobili swoje wykorzystując dwie doskonałe okazje!

45'

Pierwsza połowa potrwa o minutę dłużej

39'

Real poczyna sobie coraz lepiej. Tym razem, to faul był jedyną możliwością na zatrzymanie Benzemy

29'

Jest już 2:0 dla Realu. Drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Karim Benzema

25'

Dobre uderzenie Drogby, bramkarz Realu wybiła piłkę na rzut rożny

11'

Szansa dla gości! Drogba minął z łątwością obrońcę, ale nie potrafił celnie uderzyć