Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Liga Mistrzów » REAL - BORUSSIA wynik 2:2. Borussia wywozi z Madrytu punkt, Real ratuje remis w końcówce. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie.MECZ REAL - BORUSSIA, REAL - BORUSSIA, REAL - BORUSSIA 06.11.2012, REAL BORUSSIA, REAL - BORUSSIA NA ŻYWO, REAL - BORUSSIA RELACJA, REAL - BORUSSIA LIVE, REAL - BORUSSIA ONLINE, REAL - BORUSSIA W INTE

REAL - BORUSSIA wynik 2:2. Borussia wywozi z Madrytu punkt, Real ratuje remis w końcówce. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

Real Madryt zremisował na Estadio Santiago Bernabeu z Borussią Dortmund 2:2 w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W pierwszej połowie lepiej zaprezentowali się mistrzowie Niemiec, ale w drugiej części spotkania zdecydowanie dominowali już gospodarze. Remis "Królewskim" w samej końcówce zawodów dał gol z rzutu wolnego Mesuta Oezila. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji tekstowej "na żywo" z meczu REAL MADRYT - BORUSSIA DORTMUND.
RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 35 sekund
22:35

90+3 min Koniec!

22:34

90+2 min Rzut rożny dla Borussii

22:34

90 min Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

22:32

89 min Oezil zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego, Niemiec przeniósł piłkę nad murem i umieścił ją tuż przy słupku bramki Weidenfellera! Ależ uderzenie!

22:31

89 min GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mesut Oezil i jest 2:2!!!

22:30

88 min Bender fauluje blisko swojego pola karnego Callejona

22:29

87 min Strzał głową Pepego broni z trudem Weidenfeller

22:28

87 min W zamieszaniu w polu karnym strzela po ziemi Callejon, futbolówkę z linii bramkowej wybija jeden z obrońców Borussii!

22:27

A co słychać w Manchesterze? "The Citizens" doprowadzili do remisu 2:2. Bramki dla gospodarzy strzelili Yaya Toure i Mario Balotelli

22:25

83 min To nie jest dzień Angela Di Marii. Dośrodkowanie w pole karne Oezila, podanie przedłuża jeszcze głową Ronaldo, a zamykający akcję Di Maria nieczysto trafia w piłkę i strzela obok bramki Borussii

22:23

80 min Ostatnia zmiana w Borussii (Real także wykorzystał już limit zmian): Perisić za Gundogana

22:21

78 min To powinien być gol! Di Maria podaje przed bramkę do Ronaldo, ten strzela z najbliższej odległości, lecz fantastyczną interwencją popisuje się Weidenfeller!

22:19

75 min Zmiana też w Realu: Arbeloę zastąpi Kaka

22:15

74 min Zmiana w Borussii: Bender za Reusa

22:15

72 min Di Maria nie lubi chyba kolegów z drużyny. Świetnie ustawiony na 16. metrze Callejon nie doczekał się podania od Argentyńczyka, który sam szukał gola, ale zamiast niego znalazł piłką kibiców za bramką Weidenfellera

22:13

70 min W drugiej części meczu zdecydowanie przeważają gospodarze, jednak nie potrafią przełożyć tego na wynik rywalizacji

22:09

66 min Szybka kontra Realu, Ronaldo holował piłkę przez kilkanaście metrów, Hummels stracił cierpliwość do Portugalczyka i powalił go na ziemię. Cierpliwość stracił także arbiter, który ukarał za to zagranie Niemca żółtą kartką

22:07

63 min Lewandowski wycięty równo z trawą przez Xabiego Alonso, chociaż trzeba uczciwie przyznać, że najpierw Hiszpan trafił w piłkę

22:04

62 min Z teki statystyka - posiadanie piłki: Real Madryt 67%, Borussia Dortmund 33%

22:02

60 min Strzela z około 12-13 metrów Callejon, prosto w Weidenfellera i Dortmundczycy mogą odetchnąć z ulgą

22:01

59 min W szesnastce Borussii zderzyli się ze sobą groźnie Ramos i Pepe. Przez dłuższą chwilę obaj panowie nie podnosili się z murawy, ale wszystko jest już w porządku i kontynuują oni grę

21:59

57 min Grosskreutz ukarany żółtą kartką za przewinienie na Ramosie

21:58

57 min Ronaldo w uliczkę do Di Marii, Argentyńczyka w ostatniej chwili wślizgiem powstrzymał Subotić

21:57

54 min Kontra Realu. Ronaldo wybiega na wolne pole, ale z niewiadomych przyczyn Di Maria zwlekał z podaniem, a koniec końców stracił futbolówkę, wdając się w niepotrzebny drybling

21:54

51 min Z ostrego kąta oddał strzał Oezil, Weidenfeller piąstkuje piłkę przed siebie

21:52

49 min Znowu strzela Callejon, tym razem minimalnie obok prawego słupka bramki BVB

21:51

47 min Callejon umieszcza piłkę w bramce Weidenfellera, ale sędzia liniowy odgwizduje spalonego. Patrzymy na powtórki i stwierdzamy, że ofsajdu nie było... duży błąd liniowego

21:49

46 min Dwie zmiany w Realu - Modricia zastąpił Essien, a bezproduktywnego Higuaina Callejon

21:47

46 min Zaczynamy drugą połowę!

21:34

45+1 min Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Borussia prowadzi na Estadio Santiago Bernabeu z Realem Madryt 2:1

21:32

45 min Bramka do szatni. Grosskreutz odgrywa w polu karnym do Goezte, ten ostatni, mimo usilnych starań Arbeloi, przenosi technicznym strzałem piłkę nad Casillasem i daje prowadzenie mistrzom Niemiec!

21:31

45 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Goetze i jest 2:1 dla Borussii!!!

21:30

42 min Varane ratuje Real, urywał się już obrońcom Reus, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybija mu wspomniany wcześniej Francuz. Gdyby nie Varane, Reus miałby przed sobą jedynie Casillasa

21:25

38 min Ramos strzela głową, niecelnie

21:24

A na Etihad Stadium w Manchesterze jest już 2:0 dla Ajaksu. Ponownie na listę strzelców wpisał się De Jong

21:21

34 min Ależ szybka odpowiedź "Królewskich"! Do dośrodkowanej w pole karne futbolówki najwyżej wyskoczył Pepe, który silnym strzałem głową pokonał Weidenfellera!

21:20

34 min GOOOOOOOOOOL!!! 1:1!!! Pepe!!!

21:19

32 min Ronaldo dośrodkowuje w szesnastkę z linii końcowej boiska, robi to jednak na tyle niedokładnie, że żaden z jego partnerów nie miał szans dojść do tego podania

21:16

28 min Robert Lewandowski podaje głową do Reusa, ten przyjmuje piłkę klatką piersiową i uderza fantastycznie z powietrza, umieszczając futbolówkę pod poprzeczką bramki Casillasa!

21:14

28 min GOOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Borussii!!! Marco Reus autorem gola!!!

21:13

22 min Higuain dostaje świetne podanie na wolne pole przy narożniku pola karnego, kąt do bramki jest dość duży. Argentyńczyk wypatrzył wbiegającego na długi slupek Ronaldo i zdecydował się podawać. Zagranie "Igły" było jednak zbyt mocne i za bardzo za plecy, więc Portugalczyk z trudem oddał strzał na bramkę Borussii - dodajmy, że niecelny

21:04

W drugim meczu grupy D Manchester City gra z Ajaksem Amsterdam. Po bramce De Jonga Holendrzy prowadzą na Etihad Stadium 1:0

21:03

15 min Oezil w uliczkę do wbiegającego w szesnastkę Higuaina, ale podanie Niemca przecina Subotić

21:01

13 min Kontratak Borussii, Goetze podaje w polu karnym do niepilnowanego Grosskreutza, ten strzela mocno, choć w środek bramki, Casillas paruje to uderzenie do boku

20:59

12 min Ronaldo faulowany przez Kehla w środkowej strefie boiska

20:57

9 min Groźnie w końcu pod bramką Realu. Prawą stroną urwał się Schmelzer i wbiegł z futbolówką w pole karne, jego strzał z ostrego kąta nogami obronił Casillas, dobijał jeszcze Lewandowski, ale niecelnie

20:52

5 min Lewandowski zagrywał z prawego skrzydła w pole karne, przytomnie zachowali się defensorzy "Królewskich", przecinając to podanie

20:51

4 min Długie podanie pod linię końcową od Xabiego Alonso do Di Marii, ten ostatni pędził do futbolówki ile sił w nogach, lecz koniec końców nie zdążył i od bramki rozpocznie grę Weidenfeller

20:49

3 min Z dystansu strzelał z woleja Modrić, ale bardzo niecelnie

20:49

2 min Świetne podanie z głębi pola do Higuaina, Argentyńczyk nie opanował jednak futbolówki i ta trafia do rąk Weidenfellera