Bale, Benzema, Ronaldo, Real Maryt

Autor: archiwum se.pl Bale, Benzema, Ronaldo, Real Maryt

Real - Bayern. Benzema skuteczniejszy od Ronaldo

2014-04-24 10:14

To była wspaniała walka do ostatniej minuty i wielkie emocje, a nie nuda jak w pierwszym półfinale Ligi Mistrzów. W przeciwieństwie do antyfutbolu w wykonaniu Chelsea i Atletico, środowy mecz Realu z Bayernem trzymał w napięciu do samego końca. Choć madrytczycy po ładnej trójkowej akcji i strzale Karima Benzemy prowadzili od 19. minuty 1:0, to do finałowego gwizdka nie mogli być pewni sukcesu.

Real, który rozpoczął bez chorego Garetha Bale'a w składzie (pod koniec meczu pojawił się na murawie), mógł wygrać wyżej. Fatalnie spudłował między innymi sam Cristiano Ronaldo z najbliższej odległości.

Ale Bawarczycy również mieli sporo sytuacji bramkowych, w tym także kilka tuż przed końcem spotkania. Na posterunku był jednak Iker Casillas, a jedna z ostatnich akcji, w której Thomas Mueller upadł w polu karnym, słusznie nie została zakwalifikowana przez sędziego Howarda Webba jako faul.