Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Liga Mistrzów » Manchester City - Real Madryt. Zapis relacji LIVE w Internecie, wynik 1:1.MANCHESTER CITY REAL ONLINE, MANCHESTER REAL ONLINE, MANCHESTER CITY REAL NA ŻYWO, MANCHESTER CITY REAL RELACJA, MANCHESTER CITY REAL WYNIK, LIGA MISTRZÓW NA ŻYWO, MANCHESTER CITY REAL W INTERNECIE, M

Manchester City - Real Madryt. Zapis relacji LIVE w Internecie, wynik 1:1

Manchester City zremisował z Realem Madryt 1:1 w hitowym meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Taki wynik oznacza, że podopieczni Roberto Manciniego żegnają się z rozgrywkami o Puchar Europy. Portal Gwizdek24.pl zaprasza do zapoznania się z relacją na żywo z tego wydarzenia.
RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 45 sekund
22:37

90+ min. Koniec meczu!!! Manchester City 1:1 Real Madryt!!!

22:37

90+ min. Faulowany Cristiano Ronaldo! Czyżby ostatnia akcja?

22:36

90+ min. Oddalają grę piłkarze Realu! Pepe zwleka z wybiciem rzutu wolnego!

22:35

90+ min. Alez piękna piłka Silvy do Teveza! Wychodzi Casillas z bramki!!!

22:35

90+ min. Ronaldo faulowany w środku boiska.

22:34

90+ min. Varane dobrze w obronie powstrzymuje Milnera.

22:33

90+ min. szansa dla City! Yaya Toure zza pola karnego! Bardzo wysoko!

22:33

90+ min. A arbiter dolicza aż 5 minut!

22:33

90+ min. Pięknie teraz Ronaldo powalczył w powietrzu i wywalczył rzut z autu.

22:32

90. min. Raul Albiol pojawia się za Di Marię.

22:31

90. min. "Królewscy" starają się jak najdłużej pozostać na połowie rywali.

22:31

88. min. Milner wchodzi za Aguero.

22:29

87. min. Coentrao bardzo ofiarnie teraz odbiera piłkę Tevezowi.

22:29

87. min. Stara się sam grać Portugalczyk ale traci piłkę.

22:28

86. min. Ronaldo faulowny w środku pole. Wreszcie sedzia to zauważył.

22:27

85. min. Teraz Maicon w pole karne! Kapitalna interwencja Coentrao!

22:27

85. min. Próbuje Ronaldo z Di Marią kontratakować ale bezskutecznie.

22:26

85. min. W odpowiedzi sztrał z dystansu Carlosa Teveza!

22:26

84. min. Pograli dłużej piłką "Królewscy". Dośrodkowanie Coentrao łapie Hart!

22:24

82. min. Kolejna kontrowersja sędziego! Ronaldo wybiega między czterech obrońców i ewidentnie blokuje go Kompany rękami! Gwizdek sędziego milczy.

22:23

82. min. Kolejny raz dośrodkowanie Maicona blokuje Fabio Coentrao.

22:22

81. min. Kompany gotowy do gry.

22:21

80. min. Leży na boisku Kompany, po tym jak starł się z Ronaldo.

22:21

79. min. Błąd Pepe pod włsnym polem karny, piłkę przejmuje Silva, podaje do Dzeko, ale ten dogrywa w pole karne zbyt mocno!

22:19

77. min. Kontratak Realu, Cristiano Ronaldo uderza, ale jego strzał zablokowany!

22:16

74. min. Varane na boisku w miejsce Karima Benzemy.

22:16

74. min. Pewnie trafia Argentyńczyk!!!

22:15

73. min. GOOOOOOOOOOL!!!!! Aguero!!!!!

22:15

73. min. I czerwona kartka dla Arbeloi!

22:14

73. min. Rzut karny dla City!!!

22:13

71. min. Trafiony Karim Benzema przez Davida Silvę. Francuz leży na boisku, nie wygląda to dobrze.

22:12

70. min. Do ataku wyszedł Sergio Ramos, ale faulował.

22:11

69. min. Xabi Alonso teraz bardzo niecelnie podaje na druga stronę.

22:09

68. min. Callejon pojawia się w miejsce Modrica.

22:09

67. min. Teraz Portugalczyk odepchnięty ręką przez Kompanego. Arbiter nie reaguje.

22:08

67. min. Teraz z dystansu Cristiano Ronaldo, ale skutecznie broni golkiper gospodarzy.

22:08

66. min. Cały czas przeważa Manchester City.

22:07

64. min. Kapitalna okazja dla City!!! Maicon w pole karne, tam Aguero uderza z metra, ale cudowna interwencja Casillasa!!!

22:05

63. min. Wydaje się, że już jest wszystko ok i Khedira za chwilę wróci na plac gry.

22:04

62. min. Mocny strzał trafia w głowę Samiego Khediry... Niemiec leży na boisku.

22:03

61. min. Rzut wolny dla City! To dobra odległośc by oddać strzał...

22:02

61. min. Tevez pojawia się na boisku w miejsce Nasriego.

22:02

60. min. Pada w okolicach pola karnego Arbeloa, ale gwizdek sędziego milczy.

22:00

58. min. Bardzo ostre wejście Zabalety w Di Marię i kolejna żółta kartka.

21:59

56. min. Piękny kontratak "Królewskich"! Ronaldo popędzil lewą stroną, zagrał w pole karne, a tam chyba przeszkodzili sobie Khedira z Benzemą i pewnie interweniował Joe Hart!

21:57

55. min. No i kolejna groźna akcja City! Zamieszanie w polu karnym i strzal Silvy broni Casillas!

21:56

55. min. Szybko traci piłkę Real Madryt. Hiszpanie nie mogą dłużej się przy niej utrzymać.

21:55

53. min. Samir Nasri brzydko fauluje Modrica i żółta kartka.

21:54

52. min. W odpowiedzi Ronaldo i Coentrao zabawili się na lewej stronie, ale już sunie kontra gospodarzy.

21:53

51. min. Groźny jest zespół "The Citizens". Ich gra wygląda zdecydowanie lepiej niż w pierwszej połowie.

21:52

51. min. A teraz piękne wejście Aguero! Szansa, ale odskoczyła mu piłka i łapie ją Casillas!

21:52

50. min. Maicon gra bardzo ofensywnie, sporo pracy ma przy nim Fabio Coentrao.

21:51

49. min. Okazja gospodarzy, ale uderzenie Edina Dzeko nad bramką!

21:50

48. min. Fauluje Xabi Alonso i żółta kartka dla Hiszpana.

21:49

47. min. Ofensywnie rozpoczął Manchester City.

21:49

47. min. Zdaniem arbitra nie.

21:49

47. min. No teraz błąd Casillasa, nie wyłapał dośrodkowania Maicona. Czy był faulowany?

21:47

46. min. W przerwie zmiana. Javi Garcia w miejsce Kolarova.

21:47

46. min. Rozpoczynamy drugą odsłonę meczu!

21:30

PRZERWA

21:30

45. min. Koniec pierwszej połowy! Manchester City 0:1 Real Madryt!!!

21:29

44. min. Karim Benzema spróbował uderzenia z dystansu! Bardzo niecelnie!

21:29

44. min. Piłka w pole karne - wybija Coentrao!

21:28

44. min. Teraz okazja dla gospodarzy. Rzut wolny...

21:27

43. min. Dobrze w obronie przesuwają się mistrzowie Hiszpanii.

21:25

41. min. No i było groźnie. Piłka do Di Marii, ten wrzuca w pole karne - dobra interwencja Joe Harta!

21:25

40. min. Faulowany Karim Benzema w środku pola.

21:23

38. min. Teraz znakomita centra Benzemy w kierunku Ronaldo, ale Portugalczyk nie zdążył do tego zagrania.

21:21

37. min. Rozgrywają piłkę podopieczni Roberto Manciniego, póki co niewiele z tego wynika.

21:20

35. min. Optyczna przewaga gospodarzy.

21:18

33. min. Było blisko!!! Strzał minimalnie obok prawego słupka!

21:18

33. min. Kolarov...

21:17

33. min. Żółta kartka dla Arbeloi i będzie rzut wolny dla "The Citizens"!

21:16

32. min. Ładna akcja gospodarzy. Silva w pole karne do Dzeko, ale ten nieczysto trafia w piłkę.

21:15

30. min. Real Madryt wydaje się być nastawiony na kontratak i trzeba przyznać, że w tym elemencie jest dzisiaj niesamowicie groźny.

21:14

29. min. Faulowany Cristiano Ronaldo w środkowej części boiska i żółta kartka dla Yaya Toure.

21:12

28. min. Aj teraz Maicon wpadł w pole karne Realu, ale jego strzał minimalnie niecelny!

21:11

27. min. Taktyka Roberto Manciniego póki co nie zdaje egzaminu.

21:10

25. min. Kontratak gospodarzy... Wychodzi Aguero, ale świetny powrót Ramosa i spółki. Nic z tego nie wyszło.

21:09

24. min. Ależ teraz szansa Realu!!! Khedira wpada w pole karne sam na sam z Hartem! Góra golkiper City!!!

21:08

23. min. Teraz dla odmiany na spalonym Cristiano Ronaldo.

21:08

23. min. Mistrzowie Anglii dłużej utrzymują się przy piłce.

21:07

22. min. Wciąż atakują gospodarze... Na spalonym teraz Edin Dzeko.

21:06

21. min. Wreszcie strzał Aguero! Ale nad poprzeczkę piłkę przenosi Casillas!

21:05

21. min. Niecelnie podanie Davida Silvy...

21:05

20. min. I kolejny kontratak Realu! Ruszył z piłka Di Maria, dośrodkowuje w pole karne do Benzemy, ten zgrywa klatką pierśową do Modrica - strzał! Zablokowany!

21:03

18. min. Bezradni w ataku piłkarze Manchesteru City.

21:02

17. min. W strzałach 0-7 na korzyść "Królewskich".

21:01

16. min. Ależ teraz szansa!!! Powinno być 2:0! Ronaldo lobuje Harta, ale Kompany wybija wpiłkę z linii bramkowej!!! Jeszcze dopada do niej Ronaldo - obok!!!

21:00

15. min. Real Madryt po bramce zdecydowanie prowadzi grę!

20:59

14. min. A tymczasem niemal kopia akcji! Ronaldo zatańczył na lewej stronie - dośrodkowanie... Khedira! Niecelnie!

20:58

13. min. Była kolejna szansa dla gości. Ronaldo posłał piłkę w pole karne do Khediry, ten jednak nie trafił w bramkę.

20:56

11. min. Dośrodkowanie w pole karne, tam niepilnowany Karim Benzema pakuje piłkę do siatki obok bezradnego Joe Harta!!!

20:56

11. min. GOOOOOOOOOOL!!!!! Benzema!!!!!

20:55

10. min. Dalej atakuje Real! Ronaldo do Di Marii - strzał! Zablokowany!

20:54

9. min. Teraz dopiero świetny kontratak "Królewskich", piłka do Benzemy, ten kiwa w polu karnym, ale w ostatniej chwili kapitalny powrót Kompanego!

20:51

6. min. Póki co podopieczni Jose Mourinho bez żadnej akcji ofensywnej.

20:50

5. min. Dośrodkowanie i piąstkuje Iker Casillas!

20:50

5. min. Okazja dla gospodarzy, mamy rzut wolny...

20:48

3. min. Faulowany Fabio Coentrao.

20:48

3. min. Długa piłka do Edina Dzeko, ale świetnie w odbiorze Sergio Ramos!

20:46

2. min. "Królewscy" teraz rozgrywają piłkę na połowie rywali.

20:45

1. min. Mocno naciska od początku Manchester City.

20:45

1. min. Zaczynamy!

20:45

Zapraszamy do dyskusji na temat tego spotkania na naszym czacie - (KLIK)

20:44

Arbitrem głównym Włoch Gianluca Rocchi.

20:42

To niezwykle istotne spotkanie dla układu tabeli tej grupy. Jeżeli mistrzowie Anglii nie zdobęda dzisiaj kompletu punktów, to pożegnają się z Ligą Mistrzów.