Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Liga Mistrzów » LOSOWANIE Ligi Mistrzów 15.03.2013. Z kim zagra Borussia?.ĆWIERĆFINAŁY LIGI MISTRZÓW, LOSOWANIE Ligi Mistrzów 15.03.2013, Losowanie Ligi Mistrzów godzina, LOSOWANIE LIGI MISTRZÓW LIVE, LOSOWANIE LIGI MISTRZÓW NA ŻYWO, LOSOWANIE LIGI MISTRZÓW ONLINE, LOSOWANI

LOSOWANIE Ligi Mistrzów 15.03.2013. Z kim zagra Borussia?

LOSOWANIE Ligi Mistrzów 15.03.2013. Borussia Dortmund jest jedną z ośmiu drużyn w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów. Jednak to właśnie los mistrzów Niemiec najbardziej ciekawi piłkarskich kibiców w Polsce. Początek losowania Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej o 12:00.

W trakcie dzisiejszej ceremonii zostanie też wylosowana "drabinka" dojścia do finału. Psrawa jest prosta. W ćwierćfinale, Borussia z polskim trio może trafić na jedną z drużyn: Bayern Monachium, Real Madryt, Barcelona, Galatasaray, Malaga, Juventus Turyn i PSG.

Z jednej strony lepiej byłoby uniknąć takich gigantów, jak Real, Barcelona czy Juventus, ale czy nie lepioej od razu mierzyć najwyżej? Tym bardziej, że Borussia poradziła sobie w grupie z Manchesterem City i ze wspomnianym Realem.

>>>TRANSMISJA LOSOWANIA LIGI MISTRZÓW I LIGI EUROPEJSKIEJ

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!