LM: CSKA - City 1:2. Aguero uciszył Moskwę

2013-10-23 22:32

Sergio Aguero został bohaterem Manchesteru City. The Citizens wygrali w Moskwie z CSKA 2:1 w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów po dwóch golach Argentyńczyka.

Spotkanie mistrza Rosji z wicemistrzem Anglii miało kluczowe znaczenie dla układu tabeli. W zasazie pierwsze miejsce jest zarezerwowane dla będącego w świetnej dyspozycji Bayernu Monachium. O drugie miejsce walczą właśnie CSKA i City, bo czeska Victoria Pizlno raczej nie ma szans na awans do kolejnej fazy.

Przeczytaj koniecznie: Cristiano Ronaldo to pedofil? Ogromny skandal przed meczem Real - Juventus! Wszystko przez...

Goście przeważali na Arena Chimki od poczatku meczu, ale to gospodarze zdobyli pierwszego gola. W 32. minucie Zoran Tosić pokonał Joe Harta. Odpowiedź City była natychniastowa. Po niecałych dwóch minutach Aguero doprowadził do wyrównania, by jeszcze przed przerwą zadać drugi cios.

Jak się okazało więcej goli w meczu nie padło. Co prawda Hart 10 minut przed końcem wyciągał piłkę z siatki, ale sędzia dopatrzył się faulu jednego z zawodników CSKA i gola nie uznał. W ostatnich sekundach sytuacji sam na sam z Hartem przegrał Keisuke Honda.

CSKA Moskwa - Manchester City 1:2 (1:2)