Gwizdek24.pl » Piłka Nożna » Liga Mistrzów » Liga Mistrzów, klasyfikacja strzelców: 10 goli Roberta Lewandowskiego, Polak tuż za Cristiano Ronaldo.LIGA MISTRZÓW, LIGA MISTRZÓW STRZELCY, LIGA MISTRZÓW KLASYFIKACJA STRZELCÓW, LIGA MISTRZÓW ROBERT LEWANDOWSKI, ROBERT LEWANDOWSKI, CRISTIANO RONALDO, ROBERT LEWANDOWSKI GOLE

Liga Mistrzów, klasyfikacja strzelców: 10 goli Roberta Lewandowskiego, Polak tuż za Cristiano Ronaldo

Cztery bramki zdobyte przez Roberta Lewandowskiego w meczu z Realem Madryt mocno poprawiły jego pozycję w klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi Mistrzów. Polak z dorobkiem dziesięciu trafień zajmuje drugie miejsce i do prowadzącego Cristiano Ronaldo traci tylko dwa gole.

Podczas środowego starcia Borussii Dortmund z Realem Madryt doszło do bezpośredniego pojedynku "Lewego" z Ronaldo, który bezsprzecznie wygrał Polak. Cztery jego bramki przeciwko zaledwie jednej Portugalczyka to wynik godny podziwu.

Spoglądając na klasyfikację najlepszych strzelców Ligi Mistrzów warto zauważyć, że ostatni mecz pozwolił Robertowi Lewandowskiemu wskoczyć na drugie miejsce w zestawieniu i wyprzedzić takie gwiazdy jak Burak Yilmaz czy Leo Messi.

Klasyfikacja najlepszych strzelców Ligi Mistrzów:

12 goli - Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
10 goli - Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
8 goli - Lionel Messi (FC Barcelona), Burak Yilmaz (Galatasaray Stambuł)
7 goli - Thomas Mueller (Bayern Monachium)
5 goli - Alan (Braga), Jonas (Valencia), Oscar (Chelsea Londyn)

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!