Liga Mistrzów. Glasgow Rangers - Manchester United, wynik 0:1, Panathinaikos - Barcelona, wynik 0:3. Wyniki wszytkich spotkań, akcje gole - wideo, Youtube+GALERIA

2010-11-24 23:41

Manchester United pokonał na wyjeździe Glasgow Rangers 1:0 w meczu na szczycie grupy C. Tym samym piłkarze "Czerwonych Diabłów" wygrali kolejny szkocko-angielski pojedynek. Decydującą bramkę z karnego w 87. min. zdobył Wayne Rooney (25 l.).

Mecz stał na wyrównanym poziomie. W pierwszej połowie bramkarz United Edvin van der Sar parokrotnie musiał pokazać kunszt swoich umiejętności. Natomiast pod bramką Rangersów, od czasu do czasu, coraz groźniej pokazywał się Wayne Rooney, który trafił nawet w poprzeczkę.

Jednak na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 0:0. Druga połowa nie zmieniała obrazu gry. I dopiero w 87 min. kiedy w polu karnym Rangers faulowany był obrońca United - Fabio - sędzia podyktował rzut karny.

Przeczytaj koniecznie: Mourinho nie zrobił nic złego

Jedenastkę pewnie na gola zamienił Wayne Rooney. Dzieki temu Manchester zapewnił sobie awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów