Inter - Bayern. Wynik: 0:1. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-02-23 21:30

Rewanż Bayernu! Po błędzie bramkarza Interu Julio Cesara (31 l.) jedynego gola w meczu 1/8 Ligi Mistrzów w 90.minucie zdobył Mario Gomez (25 l.), zapewniając wyjazdowe zwycięstwo drużynie z Monachium. Bayern tym samym zemścił się za ostatni finał Champions League, w którym górą byli piłkarze z Mediolanu.

Koniec meczu! Bayern Monachium wygrywa na wyjeździe z Interem Mediolan 1:0.

92 min. Teraz do Bayern utrzymuje się przy piłce. Niemcy przetrwali ataki Interu i są o krok od sukcesu.

90 min. GOL! Robben strzela, Julio Cesar wypuszcza piłkę przed siebie, dopada do niej Gomez i umieszcza futbolówkę w siatce!

89 min. Coraz trudniej o składną akcję. Piłkarze obu zespołów są zmęczeni. Pojawiają się długie i niedokładne podania "do nikogo".

88 min. Inter wciąż dominuje. Czy Włosi zdążą zdobyć gola?

87 min. Sneijder wykonuje rzut wolny. Do wybitej piłki dopada Eto'o. Mocne uderzenie obok słupka.

87 min. Gra nadal w okolicach pola karnego Bayernu. Robi się nerwowo. Sędzia uspokaja zawodników. Gustavo i Motta dostają po żółtej kartce.

86 min. Motta z bliska trafia w bramkarza!

85 min. Sneijder strzela! Po rykoszecie było bardzo blisko!

84 min. Eto'o bardzo szybki, ale po starciu z Lahmem rzut rożny dla Interu. Piłka wybita bardzo daleko, jednak będzie rzut wolny dla piłkarzy z Mediolanu.

83 min. Mnóstwo niedokładności po obu stronach. Gwizdy na trybunach.

81 min. Robben bardzo niecelnie, nad bramką Włochów.

80 min. Kharja dostaje podanie w polu karnym, strzela, ale ponownie klasę pokazuje Kraft.

78 min. Pędzący Lucio faulem zastopowany przez Schweinsteigera przy linii środkowej.

76 min. Inter wymienia podania na połowie Bayernu.

75 min. Po zderzeniu Julio Cesara i Gomeza obaj leżą na boisku.

74 min. Kharja wszedł za Ranocchię.

72 min. Na murawie leży opatrywany Ranocchia.

71 min. Robben do Mullera, ten w kierunku Ribery'ego, ale Stanković wybił piłkę z pola karnego Interu.

69 min. Gomez na spalonym.

68 min. Gustavo uderza z daleka. Piłka w rękach Julio Cesara.

67 min. Ribery przed bramką - piłkę wybija Lucio i rzut rożny.

65 min. Julio Cezar uprzedził Gomeza w groźnej sytuacji.

64 min. Eto'o w polu karnym do Sneijdera, ale piłka utknęła w gąszczu nóg rywali.

63 min. Schweinsteiger strzela - piłka po rykoszecie i tak trafia do pewnie broniącego Julio Cesara.

62 min. Bayern znowu rozciąga grę i bardzo powoli rozgrywa, długo utrzymując się przy piłce.

61 min. Na drodze Robbena stanął Chivu.

60 min. Schweinsteiger odbiera piłkę Maiconowi w środku boiska. Żadna z drużyn nie może utrzymać się w posiadaniu piłki na dłużej.

59 min. W odpowiedzi mocno nad bramką Włochów uderza Robben.

58 min. Maicon do Eto'o. Ten strzela groźnie, ale rewelacyjnie broni Kraft! Dobitka kolegi także bardzo niecelna.

57 min. Żółta kartka dla Sneijdera za dyskusje z sędzią.

56 min. Robben mocno w pole karne, ale Motta oddala niebezpieczeństwo.

55 min. Zbyt głębokie dośrodkowanie Lahma kończy w rękach Julio Cesara.

54 min. Robben pędem wbiegł w pole karne i z ostrego kąta trafił w zewnętrzną część słupka!

53 min. Gomez przewraca się przed polem karnym. Zdaniem sędziego Lucio nie faulował. Niemiec nie protestuje.

52 min. Lucio w ferworze walki uderza w twarz Mullera.

51 min. Lahm posyła górną piłkę w pole karne. Włosi wybijają na rzut rożny.

50 min. Gomez nie wykorzystał błędu obrońców Interu, a mógł pobiec sam na sam z bramkarzem. Piłkę zabrał mu jednak Ranocchia.

48 min. Strzał Stankovicia blokuje Tymoszczuk.

47 min. W pole karne wrzuca Robben, ale do piłki nie udało się dojść Mullerowi.

46 min. Przy piłce Bayern, jednak piłkarze wymieniają spokojne podania w środku pola.

Już za moment zaczynamy drugą część spotkania.

II połowa

Czas na przerwę.

45+2 min. Kontra Bayernu bez efektu.

45+1 min. Stanković zagrywa do Maicona w polu karnym. Ten huknął obok bramki.

45 min. Sneijder ma mnóstwo miejsca. Uderza bardzo mocno, ale równie niecelnie.

44 min. Skuteczna interwencja Schweinsteigera wyjaśnia sytuację.

43 min. Maicon zdążył dobiec do mocnej piłki od Stankovicia. Rzut rożny dla Interu.

42 min. Bayern przeprowadza atak za atakiem. Robben to Gomeza, jednak pewnie niebezpieczeństwo zażegnał Ranocchia.

41 min. Także uderzenie Tymoszczuka z daleka zablokowane przez piłkarzy z Włoch.

40 min. Bayern wymienia podania w polu karnym Interu. Strzał Ribery'ego znowu zablokowany.

39 min. Muller przegrał walkę z uprzedzającym go Julio Cesarem.

38 min. Eto'o złapany na spalonym. Tymczasem kontrowersje narastają. Tymoszczuk mógł stać się sprawcą drugiego rzutu karnego dla Interu. Ma dziś sporo szczęścia.

37 min. Maicon wymienia podania z Eto'o, wbiegając w pole karne rywali. Zatrzymani, domagają się faulu. Sędzia ma inne zdanie.

36 min. Gustavo próbuje podać w pole karne co Gomeza, jednak dobrze interweniuje Maicon.

35 min. Teraz to Bayern nie może wydostać się z własnej połowy, nawet będąc w posiadaniu piłki.

34 min. Ribery ukarany żółtą kartką za ostre wejście w walce o piłkę.

33 min. Rzut wolny dla Włochów. Przy piłce Sneijder, ale piłkę wybija Gomez. Czas na rzut rożny. Bayern oddala zagrożenie, tylko na chwilę. Kilka sekund później Kraft świetnie broni strzał Eto'o!

32 min. Inter w natarciu. Tym razem uprzedzony Stanković.

31 min. Inicjatywę przejmuje włoska drużyna. Groźną sytuację stworzył Eto'o, ale piłka powoli górą leciała w kierunku bramki i spokojnie zdążył Kraft.

29 min. Długa piłka pod pole karne Bayernu. Początkowo radzą sobie obrońcy, ale Inter dochodzi do piłki. Eto'o posyła za mocne podanie do Sneijdera i piłka w rękach bramkarza.

28 min. Bayern znowu w ataku. Lahm zgrywa piłkę w środek pola karnego, ale Gomez strzela na wiwat.

27 min. Chivu popycha Robbena, faulując przy linii środkowej.

25 min. Inter w okolicach pola karnego Niemców, którzy poradzili sobie z tym atakiem, ale ich kontra również szybko zatrzymana.

24 min. Ribery do Lahma, ten na prawo do Robbena. Ribery głową trafia w poprzeczkę!

23 min. Eto'o fenomenalnie zagrywa do Cambiasso. Ten jest tuż przed Kraftem, ale bramkarz Bayernu wychodzi zwycięsko z tego starcia.

22 min. Mocno uderza Gustavo. Po rykoszecie piłka minimalnie mija bramkę. Rzut rożny szybko wykonany, bez efektu.

22 min. Żółta kartka dla Javiera Zanettiego, który zatrzymał kontrę Bayernu.

21 min. Eto'o wpada w pole karne i przewraca się będąc między obrońcami. Gwizdek sędziego milczy.

20 min. Gustavo strzela z dystansu. Mocne, kozłujące uderzenie mija bramkę.

19 min. Inter ponownie zamknięty na własnej połowie. Dla Niemców jednak największym problemem jest zbliżenie się do pola karnego.

18 min. Lucio powstrzymany faulem w środku boiska. Maicon wrzuca piłkę pod bramkę. Kraft wyprzedza Stankovicia i niemal strąca mu piłkę z głowy.

17 min. Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce i powoli wypracowuje przewagę optyczną.

16 min. Lahm posyła mocną piłkę wzdłuż bramki zespołu z Mediolanu, ale nie było nikogo, kto wykończyłby akcję.

15 min. Pranjić posyła futbolówkę w pole karne Interu, ale Włosi radzą sobie i oddalają grę od własnej bramki.

13 min. Skrzydłem pędził Stanković, ale po interwencji przeciwnika piłka wybita na rzut rożny. Nic jednak z niego nie wyniknęło.

12 min. Piłka wrzucona w pole karne Interu. Strzał Ribery'ego blokuje Lucio.

11 min. Było "gorąco" pod niemiecką bramką, ale w ostatniej chwili obrońcy uprzedzili Samuela Eto'o.

10 min. Ekipa z Monachium mozolnie wyprowadza piłkę z własnej połowy. To się udaje, ale niedokładne podanie ląduje na aucie.

8 min. Ribery powstrzymany. Na razie świetnie spisuje się defensywa Interu.

7 min. Bayern długo rozgrywa piłkę, próbując zbliżyć się do bramki rywali, ale akcję zatrzymują Włosi.

6 min. Ranocchia powstrzymuje rozpędzonego Ribery'ego.

5 min. Motta zagrywa do Eto'o, ale ten na spalonym. W odpowiedzi za mocne pytanie do Robbena i od bramki rozpoczną gospodarze.

4 min. Maicon zabiera piłkę spoza linii bocznej. Aut dla Bayernu.

3 min. Kontra Bayernu błyskawicznie powstrzymana. Znów do ataku rusza Inter.

2 min. Sneijder zagrał w pole karne do Ranocchi, ale tym razem skończyło się na "strachu" Niemców.

1 min. Mecz rozpoczęty. Od razu faulowany Eto'o i rzut wolny dla Interu.

Sędzią spotkania będzie Victor Kassai z Węgier.