Iker Casillas, Real Madryt

Iker Casillas mocno poturbowany, ale nic sobie nie złamał

2013-09-18 11:52

Iker Casillas w meczu Realu Madryt z galatasaray w Lidze Mistrzów miał ogromnego pecha. Hiszpan wrócił do bramki po 238 dniach, ale już po kwadransie gry musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Jak podał klub, bramkarz ma posiniaczone żebra, uszkodził chrząstkę, ale nie doznał złamania. Będzie pauzował około dwóch tygodni.

Trener "Królewskich" Carlo Ancelotti już wcześniej zapowiedział, że Casillas będzie bronił w Lidze Mistrzów. Niestety. w meczu w Stambule reprezentant Hiszpanii już w 10. minucie zderzył się z Sergio Ramosem i pięć minut później musiał zejść z boiska. Wszystko wyglądało groźnie, ale klub potwierdził, że Casillas nie ma żadnych złamań i odpocznie od treningów od kilku dni do dwóch tygodni.

"Królewscy" na inaugurację grupy B LM wygrał na wyjeździe z Galatasaray 6:1. Trzy bramki strzelił Portugalczyk Cristiano Ronaldo, dwie Francuz Karim Benzema, a jedną Isco. To najwyższe zwycięstwo Realu poza Madrytem.