Sebastian Boenisch w meczu z FC Kopenhaga

Autor: East News Sebastian Boenisch w meczu z FC Kopenhaga

El. LM: Drużyny Sebastiana Boenischa i Łukasza Szukały bliżej raju [WIDEO]

2014-08-20 1:13

W przeciwieństwie do meczu Besiktas Stambuł - Arsenal Londyn, w pozostałych wtorkowych spotkaniach 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów goli nie zabrakło. Spośród Polakow wiele powodów do zadowolenia mieli Sebastian Boenisch i Łukasz Szukała, natomiast o wiele mniej Paweł Cibicki.

Piłkarze FC Kopenhaga i Bayeru Leverkusen postarali się, żeby kibice w stolicy Danii nie narzekali na nudę. Szczególnie w pierwszej połowie, kiedy padło pięć goli. Boenisch wyszedł w pierwszym składzie i rozegrał 90 minut. Trzeba przyznać, że wypadł całkiem dobrze.

Uczestni el. Ligi Mistrzów porównany do Adolfa Hitlera i Josefa Fritzla!

Bliżej Ligi Mistrzów jest także Szukała i jego Steaua Bukareszt. W pierwszym meczu mistrzowie Rumuni pokonali u siebie Łudogorec Razgrad 1:0. W samej koncówce na listę strzelców wpisał się Alexandru Chipciu. W ten sposób zrehabilitował się za niewykorzystany rzut karny z 33. minuty.

Gorzką pigułkę musiał przełknąć Cibicki i Malmoe FF. Szwedzi przegrali na wyjeździe z faworyzowanym Red Bull Salzburg 1:2. Kontaktowy gol w ostatniej minucie dał im jednak większe szanse na odrobienie strat w rewanżu.