Gorka Iraizoz

Autor: East News Gorka Iraizoz (Athletic Bilbao)

Sędzia ukradł gola bramkarzowi Athletic Bilbao! Skandaliczna decyzja! [WIDEO]

2014-08-24 14:31

Bramkarz Athletic Bilbao Gorka Iraizoz mógł być bohaterem meczu z Malaga CF. W piątej minucie doliczonego czasu gry strzelił gola, co dałoby jego drużynie remis. Niestety, sędzia podjął skandaliczną decyzję i go nie uznał!

Gospodarze prowadzili 1:0, więc piłkarze Athletic Bilbao postawili wszystko na jedną kartę. W 95. minucie goście mieli rzut wolny, dlatego Iraizoz poszedł szukać swojej szansy w polu karnym rywala. Udało mu się i pięknym uderzeniem głową trafił do siatki. Jego radość nie trwała długo...

Nowa dziewczyna Neymara ma... 32 lata! [WIDEO + ZDJĘCIA]

Sędzia Antonio Mateu nie uznał gola bramkarza! Dopatrzył się... faulu. O co chodziło? Pewnie tylko on wie. Primera Division dopiero co wznowiła rozgrywki, jednak śmiało można powiedzieć, że to jeden z największych skandali tego sezonu.

Malaga CF - Athletic Bilbao 1:0 (1:0)