Real Madryt zmiażdżył Deportivo. Hat-trick Cristiano Ronaldo [WIDEO]

2014-09-21 1:28

Real Madryt w końcu zagrał koncertowo. W 4. kolejce Primera Division Królewscy rozbili w pył Deportivo La Coruna, aplikując rywalom aż 8 goli. Trzy z nich strzelił Cristiano Ronaldo, który nigdy wcześniej nie trafił do siatki na El Riazor.

Real Madryt bardzo słabo rozpoczął rozgrywki ligi hiszpańskiej. W pierwszych trzech kolejkach wygrał tylko raz i zanotował dwie porażki. Teraz wydaje się, że Królewscy wrócili na właściwe tory. Cristiano Ronaldo i spółka rozbili na wyjeździe Deportivo La Coruna aż 8:2.

Przyjezdni do przerwy prowadzili 3:0 po dwóch trafieniach Ronaldo, który nigdy wcześniej nie zdobył gola na El Riazor i golu Jamesa Rodrigueza. Kiedy w 51. minucie Haris Medunjanin wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką przez Sergio Ramosa, nic nie wskazywało, że Deportivo poniesie taką klęskę.

Artur Boruc zadebiutował w AFC Bournemouth

Dwa gole dla Realu strzelił jednak później Gareth Bale, Ronaldo skompletował hat-trick, a w samej końcówce dwie bramki zdobył Javier Hernandez.

Po czterech rozegranych meczach Real ma na koncie 6 punktów. Deportivo ma dwa "oczka" mniej.

Deportivo La Coruna - Real Madryt 2:8 (0:3)
Haris Medunjanin 51 (karny), Toche 84 - Cristiano Ronaldo 29, 41, 78, James Rodriguez 36, Gareth Bale 66, 75, Javier Hernandez 88, 90+3

Deportivo La Coruna: German Lux - Luisinho, Sidnei, Modibo Diakite, Laure - Isaac Cuenca, Haris Medunjanin, Luis Farina (74. Toche), Alejandro Bergantinos, Juanfran (46. Juan Dominguez) - Helder Postiga (46. Ivan Cavaleiro)

Real Madryt: Iker Casillas - Marcelo, Raphael Varane, Sergio Ramos, Alvaro Arbeloa - James Rodriguez, Toni Kroos, Luka Modrić (71. Isco) - Cristiano Ronaldo, Karim Benzema (59. Asier Illarramendi), Gareth Bale (77. Javier Hernandez)