Mesut Oezil, Mesut Ozil, Cristiano Ronaldo, Real Madryt

Real Madryt - Atletico. Mesut Ozil niepewny występu w finale Pucharu Króla

2013-05-09 18:46

Wygrany mecz Realu Madryt z Malagą 6:2 nie zakończył się szczęśliwie dla Mesuta Ozila. Niemiecki piłkarz opuścił boisko na noszach, po tym jak doznał groźnie wyglądającej kontuzji kostki.

W 82. minucie ligowego starcia z Malagą zamarły serca wszystkich zgromadzonych na Santiago Bernabeu kibiców. Kluczowy element drużyny Jose Mourinho, Mesut Ozil nie podnosił się z murawy przez kilka minut po starciu z jednym z zawodników drużyny gości. Zwijającego się z bólu rozgrywającego z boiska dopiero na noszach zniosły służby medyczne.

Jak donoszą hiszpanskie media, uraz kostki niemieckiego pomocnika nie jest na tyle poważny by wykluczyć go z gry w finałowym meczu Pucharu Króla z Altetico Madryt. Na oficjalne stanowisko "Królewskich" w sprawie stanu zdrowia Ozila trzeba jednak jeszcze poczekać.

Spotkanie Real Madryt z Atletico zaplanowano na 17 maja.