Real - Atletico, Pepe, Diego COsta

Autor: archiwum se.pl

Real Madryt - Atletico 3:0. Świetny mecz Królewskich, Real o krok od finału Pucharu Hiszpanii

2014-02-05 23:00

Real Madryt pokonał u siebie Atletico 3:0 w pierwszym spotkaniu 1/2 finału Pucharu Hiszpanii. Gole dla "Królewskich" strzelali Pepe, Jese Rodriguez i Angel Di Maria.

Podopieczni Carlo Ancelottiego dominowali na boisku przez pełne 90 minut. Pierwszą bramkę dla Realu Madryt zdobył w 17. minucie Pepe. Obrońca "Królewskich" uderzył piłkę zza pola karnego, ta odbiła się po drodze od Emiliano Insuy i wpadła do bramki.

Tuż po zmianie stron drugiego gola dla gospodarzy zdobył Jese. Młody Hiszpan wykorzystał kapitalne zagranie Angela Di Marii i lekkim strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

Wynik meczu ustalił w 73. minucie właśnie Argentyńczyk. Podobnie jak w przypadku bramki Pepego, tak i tym razem niefortunną interwencją popisał się jeden z defensorów Atletico. W tej sytuacji Thibaut Courtois zmylił Miranda, bowiem to od niego odbiła się piłka po uderzeniu Di Marii.