Fernando Torres, Atletico Madryt

Autor: Eastnews Fernando Torres, Atletico Madryt

Puchar Króla: Torres pogrążył Real Madryt. Atletico w ćwierćfinale

2015-01-15 22:54

Piłkarze Realu Madryt już na 1/8 finału zakończyli udział w obecnej edycji Pucharu Króla. W ćwierćfinale zagra Atletico Madryt, które okazało się lepsze w dwumeczu (4-2). W rewanżu katem gospodarzy okazał się Fernando Torres.

W pierwszym spotkaniu Atletico wygrało na własnym boisku 2:0. Real stanął więc przed trudnym zadaniem odrobienia strat. W zasadzie po 50 sekundach było już "pozamiatane". Torres wykończył szybki kontratak dając gościom prowadzenie. W tym momencie "Królewskim" do awansu były potrzebne aż cztery gole!

Cristiano RonaldoZERWAŁ z Iriną Shayk? Koniec romansu[WIDEO]

Kiedy w 20. minucie Sergio Ramos doprowadził do wyrównania, kibice na Santiago Bernabeu wierzyli, że może stać się cud. Kubeł zimnej wody wylał na nich ponownie Torres, który znów w 1. minucie, lecz tym razem drugiej połowy, zdobył bramkę. Chwilę później odpowiedział Cristiano Ronaldo, ale na nic więcej Realu nie było stać i w ćwierćfinale rozgrywek zagra Atletico.

Real Madryt - Atletico Madryt 2:2 (1:1)
Ramos 20, Ronaldo 58 - Torres 1, 46

Real Madryt: Navas - Carvajal, Pepe (58' Varane), Ramos, Marcelo - Kroos, Isco, James (72' Jese) - Bale, Benzema, Ronaldo

Atletico Madryt: Oblak - Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira - Mario Suarez, Tiago, Koke, Raul Garcia (81' Raul Jimenez) - Griezmann (73' Gabi), Torres (57' Turan)

Pierwszy mecz: 0:2.Awans: Atletico Madryt.