Lionel Messi Celtic - Barcelona Liga Mistrzów

Autor: archiwum se.pl Lionel Messi strzela honorowego gola dla FC Barcelona w przegranym 1:2 meczu z Celtikiem w Lidze Mstrzów 2012/13

Puchar Hiszpanii. Leo Messi wraca do składu Barcelony

2014-01-07 15:17

Leo Messi znalazł się w kadrze Barcelony na spotkanie z Getafe w ramach 1/8 finału Pucharu Hiszpanii. Mecz odbędzie się w środę o godz. 22.00.

Argentyńczyk wraca do składu mistrzów Hiszpanii po ponad dwóch miesiącach przerwy, która spowodowana była kontuzją mięśnia uda.

Ostatni raz Leo Messi pojawił się na boisku 10 listopada, kiedy to Barcelona rozgrywała mecz 13. kolejki La Liga z Betisem Sewilla.

Gwiazdor "Dumy Katalonii" z pewnością otrzyma od trenera Gerardo Martino kilka minut w starciu z Getafe, tak aby przygotować się do weekendowej potyczki z Atletico Madryt.

W spotkaniu tym zmierzą się dwie najlepsze drużyny tego sezonu w Hiszpanii. Po 18 meczach obie zgromadziły na swoim koncie po 49 punktów i o 5 wyprzedzają trzeci w tabeli Real Madryt.