Grzegorz Krychowiak w Sevilla FC

Autor: Michał Wielgus Grzegorz Krychowiak

Pierwszy gol Grzegorza Krychowiaka dla Sevilli [WIDEO]

2014-07-31 12:44

Grzegorz Krychowiak nie jest piłkarzem, który strzela dużo goli. Ledwo tydzień temu podpisał kontrakt z Sevillą i już zaliczył trafienie w nowym klubie.

Krychowiak, który tydzień temu podpisał kontrakt z Sevillą, zdobył bramkę w towarzyskim meczu z Herthą Berlin. Reprezentant Polski w 52. minucie. Wykorzystał dośrodkowanie Vitolo i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Pięć minut później wynik ustalił Juan Munoz i Sevilla wygrała 2:0.

Łukasz Gikiewicz bliżej Ligi Mistrzów! Pogrążył Zenit Sankt Petersburg w debiucie! [WIDEO]

Był to czwarty mecz reprezentanta Polski w barwach Sevilli. Wcześniej zagrał w meczach z Olympique Lyon (0:0), Eintrachtem Brunszwik (2:1) i Unionem Berlin (1:2).

Krychowiak przeszedł do Sevilli z francuskiego Stade Reims, podpisując czteroletni kontakt. Hiszpański klub zapłacił za piłkarza 6 milionów euro.

Sevilla - Hertha Berlin 2:0 (0:0)