Real - Juventus, Cristiano Ronaldo

Osasuna - Real Madryt 0:2. "Królewscy" w 1/4 finału Pucharu Hiszpanii

2014-01-16 0:18

Real Madryt pokonał Osasunę 2:0 w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Hiszpanii. Tym samym "Królewscy" zapewnili sobie awans do ćwiercfinału rozgrywek. Pierwszy mecz wicemistrzowie Hiszpanii wygrali w takim samym stosunku bramkowym.

Prowadzenie Realowi Madryt zapewnił Cristiano Ronaldo w 22. minucie. Portugalczyk przymierzył z rzutu wolnego i choć piłka leciała w środek bramki, to po nieudanej obronie Andresa Fernandeza wpadła do siatki.

Wynik meczu ustalił już w 58. minucie Angel Di Maria. Skrzydłowy "Królewskich" wykorzystał znakomite dogranie ze skrzydła Jese Rodrigueza i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza rywali.

W ćwierćfinale rozgrywek podopieczni Carlo Ancelottiego zmierzą się z Espanyolem Barcelona.