Gerardo Martino

Autor: archiwum se.pl

Krewcy trenerzy FC Barcelona i Espanyolu zawieszeni

2014-02-26 18:06

Hiszpański Związek Piłki Nożnej postanowił zawiesić na jeden mecz trenerów FC Barcelona Gerardo Martino i Espanyolu Barcelona Javiera Aguirre'a. Obaj szkoleniowcy zbyt żywiołwo reagowali na poczynania swoich zespołów w ostatniej kolejce ligowej.

Martino podczas sobotniego spotkania z Realem Sociedad San Sebastian nazwał drugiego trenera ekipy rywali "głupcem". Argentyńczyk w przerwie spotkania został odesłany przez sędziego na trybuny, a jego podopieczni przegrali 1:3.

Euro 2016. Jan Tomaszewski: A na cholerę mi pierwsze miejsce? [WYWIAD]

Z kolei Espanyol przegrał z Villareal 1:2, a Aguirre w 89. minucie dostał drugą żółtą kartkę za krytykowanie decyzji sędziego.

Obaj szkoleniowcy nie poprowadzą swoich zespół w następnej kolejce Primera Division. Martino opuści mecz z Almerią na Camp Nou, a Aguirre'a zabraknie podczas wyjazdowego spotkania z Getafe.