Kontuzja Cristiano Ronaldo w meczu o Superpuchar Hiszpanii

2014-08-20 12:29

Cristiano Ronaldo nie będzie najmilej wspominał wtorkowego meczu z Atletico Madryt (1:1) o Superpuchar Hiszpanii. Portugalczyk wytrzymał na boisku zaledwie 45 minut. Z powodu kontuzji został zmieniony już w przerwie.

Gwiazdor Realu Madryt w pewnym momencie poczuł ból w lewym udzie. Carlo Ancelotti, nie chcąc ryzykować pogłębienia kontuzji, zdecydował się zdjąć go z boiska już po zakończeniu pierwszej połowy. - Poczekajmy na dokładniejsze badania. Nie sądzę jednak, że to coś poważnego - wyjawił po meczu trener "Królewskich".

Superpuchar Hiszpanii: Real Madryt - Atletico Madryt 1:1. Niespodzianka w Madrycie [WIDEO]

Cristiano Ronaldo zmagał się z urazami przez całą końcówkę sezonu 2013/2014 oraz podczas mistrzostw świata w Brazylii. Po tym jak zaliczył 90 minut w meczu z Sevillą (2:0) w ramach Superpucharu Europy, wydawało się, że wrócił do pełni sprawności. Niestety w meczu z "Rojiblancos" nabawił się kolejnej kontuzji.

We wtorek zwycięzcy Ligi Mistrzów zaledwie zremisowali na własnym boisku z Atletico Madryt 1:1, co przed rewanżem w lepszej sytuacji stawia Mario Mandzukica i spółkę. Do zdobycia Superpucharu Hiszpanii ekipie Diego Simeone wystarczy bezbramkowy remis.

Rewanż odbędzie się w piątek o godz. 22.30. Gwizdek24.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO z tego wydarzenia.

Real Madryt - Atletico Madryt 1:1 (0:0)