Real Madryt

Autor: East News Real Madryt

Hiszpania: Real Madryt rozbił Levante. Cristiano Ronaldo w formie

2014-10-18 20:59

Real Madryt znowu gromi! W meczu 8. kolejki Primera Division "Królewscy" nie mieli litości dla rywala i na wyjeździe pokonali Levante aż 5:0. Jednym z najlepszych zawodników tego spotkania był oczywiście Cristiano Ronaldo, który zdobył dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się także Javier Hernandez, James Rodriguez oraz Isco.

Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął nie kto inny jak niezawodny Cristiano Ronaldo, który już w 13. minucie wykorzystał rzut karny. Bramkarz Levante Diego Marino wyczuł intencję Portugalczyka, jednak nie zdołał skutecznie interweniować. Pod koniec pierwszej połowy goście przegrywali już 0:2 za sprawą trafienia Javiera Hernandeza. Wypożyczony z Manchesteru United snajper dostał idealne dośrodkowanie i z najbliższej odległości strzałem głową pokonał Marino.

Cristiano Ronaldo najlepszy także w internecie [WIDEO]

Po przerwie "Królewscy" nie zwolnili tempa i w 66. minucie było już 4:0. Na listę strzelców ponownie wpisał się Ronaldo, dla którego było to już 15 trafienie w lidze, a swoją bramkę zdobył również James Rodriguez, wykorzystując kapitalne podanie z głębi pola od Toniego Kroosa. Dzieła zniszczenia potężnym strzałem dopełnił Isco.

Real Madryt pewnie wygrał 5:0 i obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc do prowadzącej Barcelony zaledwie jeden punkt. Levante po tej kolejce prawdopodobnie wyląduje w strefie spadkowej.

Levante UD - Real Madryt 0:5 (0:2)
Ronaldo 13 (k), 62, Hernandez 38, Rodriguez 66, Isco 82

Levante: Diego Marino - Ivan Lopez, Hector Rodas, Juanfran Garcia, Pedro Munoz Lopez - Ruben Garcia (76. Jordi Xumetra), Jose Luis Morales, Jaime Gavilan (46. Victor Perez), Pape Diop, Victor Camarasa - Victor Casadesus (67. David Barral)

Real: Iker Casillas - Daniel Carvajal, Pepe, Nacho, Marcelo (72. Alvaro Arbeloa)- Toni Kroos (68. Asier Illarramendi), Isco, Luka Modrić (79. Alvaro Medran), James Rodriguez - Cristiano Ronaldo, Javier Hernandez

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail