Gareth Bale, Real Madryt

Autor: Eastnews Gareth Bale

Gareth Bale strzelił cudownego gola Interowi Mediolan [WIDEO]

2014-07-27 16:00

Triumfator Ligi Mistrzów zainaugurował nowy sezon. Real Madryt - grający w rezerwowym składzie - dopiero w rzutach karnych przegrał towarzyski pojedynek z Interem Mediolan (1:1 i 2:3 w serii jedenastek). Prawdziwy popis dał jednak Gareth Bale. Zobacz fenomenalną bramkę zdobytą przez Walijczyka!

Dziesięć. Tyle minut zajęło gwieździe Realu Madryt przypomnienie o sobie kibicom na całym świecie. Walijczyk już w pierwszym spotkaniu przygotowawczym do nowego sezonu wręcz znokautował bramkarza rywali. Przyjął piłkę na połowie boiska, przebiegł kilkanaście metrów i potężnym uderzeniem z lewej nogi przedziurawił siatkę bramki strzeżonej przez Samira Handanovica z Interu Mediolan.

Zobacz: Real Madryt zarabia wydając. Transfer Jamesa Rodrigueza już się spłaca

Starcie "Królewskich" z Interem Mediolan rozegrano w ramach towarzyskiego turnieju International Champions Cup 2014. Zwycięzcy Ligi Mistrzów - przebywający, tradycyjnie już, na przedsezonowym zgrupowaniu w Stanach Zjednoczonych - trafili w nim do grupy A, razem z Interem właśnie, a także z Manchesterem United i AS Romą. Po pierwszej kolejce zmagań zajmują trzecie miejsce, tracąc do Manchesteru United 2 punkty.

W finale ICC 2014 zagrają zwycięzcy grup A i B. Tytułu bronią podopieczni Carlo Ancelottiego, którzy 12 miesięcy temu pokonali w decydującym pojedynku Chelsea Londyn.