Liga hiszpańska

To chyba jedyny chłopiec na świecie, którego nie poruszyła rozmowa z Cristiano Ronaldo! Zdecydowanie bardziej niż Portugalczyk interesowała go gra na telefonie komórkowym. Z drugiej strony do czynienia z gwiazdą europejskiego formatu ma na...

Liga hiszpańska

Superpuchar Katalonii to nie jest trofeum, którego zdobycie jakoś szczególnie ucieszyło kibiców Barcelony. Większość z nich szyderczo podeszła do rozgrywek. A przecież zagrało w nich kilku podstawowych piłkarzy "Blaugrany".

Liga hiszpańska

Amatorzy z Katalonii nie postraszyli wielkiego Realu Madryt! UE Cornella wysoko przegrała z utytułowaną drużyną i chyba już po pierwszym meczu pożegnała się z marzeniami o awansie do kolejnej rundy Pucharu Króla. Formą strzelecką błysnęli...

Liga hiszpańska

Grzegorz Krychowiak liderem środka pola czołowej drużyny Europy? To możliwe! Pomocnik Sevilla FC wzbudził zainteresowanie słynnego Arsene'a Wengera, który z miłą chęcią przywitałby go w Arsenalu Londyn.

Liga hiszpańska

Podczas gali La Liga Irinie Shayk, partnerce Cristiano Ronaldo, wyraźnie nie spodobał się odważny żart prowadzącej, o... wydepilowanym ciele piłkarza Realu Madryt. Mina modelki mówi wszystko!

Liga hiszpańska

Legendarny Zinedine Zidane przez trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić rezerw Realu Madryt! To kara, o której mówiło się już od dłuższego czasu. O co chodzi?

Liga hiszpańska

Niesamowity, niewiarygodny i niezapomniany. Mecz przez duże "M"! W Sevilli gospodarze - z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie - na dwie minuty przed końcem spotkania przegrywali z Villarreal, a jednak dali radę najpierw wyrównać, a potem...

Liga hiszpańska

Real Madryt wygrał Gran Derbi, ale sądząc po reakcji fanów, pokonał nie Barcelonę, a Lionela Messiego. To Argentyńczyk uznawany jest za największego przegranego sobotniego klasyku i to na nim skupiła się szydercza kreatywność fanów. Zobacz...

Liga hiszpańska

FC Barcelona w 229. Gran Derbi przegrała na Santiago Bernabeu z Realem Madryt 1:3, choć już od 4. minuty prowadziła. Punktem zwrotnym w meczu był rzut karny dla "Królewskich" podyktowany za zagranie ręką Gerarda Pique. Obrońca Barcy nie...

Liga hiszpańska

Po sobotnim zwycięstwie z Barceloną 3:1 w Gran Derbi, obrońca Realu Madryt Sergio Ramos był niezwykle szczęśliwy. - Drużyna była niesamowita we wszystkich liniach i we wszystkich aspektach, pomimo straconej bramki - powiedział po spotkaniu.

Liga hiszpańska

Carlo Ancelotti nie ukrywał radości po wygranym przez Real Madryt meczu z FC Barcelona. Szkoleniowiec "Królewskich" podkreślił, że wszyscy jego zawodnicy zapracowali w równym stopniu na ten sukces. Włoch uważa, że jego zespół wciąż się...

Liga hiszpańska

Real Madryt nie dał szans FC Barcelona! W legendarnym El Clasico pokonał Katalończyków 3:1. Podopieczni Carlo Ancelottiego przegrywali niemal od pierwszej minuty, ale nie mieli najmniejszego problemu z przechyleniem szali zwycięstwa na...

Liga hiszpańska

Mecz Real Madryt - FC Barcelona zapowiada się oczywiśćie na pojedynek dwóch najlepszych piłkarzy na świecie. Cristiano Ronaldo vs. Lionel Messi. Jakim dorobkiem mogą się pochwalić w dotychczasowych El Clasico? Sprawdźcie liczby!

Liga hiszpańska

W meczu Real Madryt - FC Barcelona na boisku prawdopodobnie pojawi się Luis Suarez. Świetny napastnik odcierpiał już karę, którą była dyskwalifikacja za ugryzienie Giorgio Chielliniego. Czy to właśnie on przesądzi o wyniku meczu Realu...

Liga hiszpańska

Nadchodzący mecz Real Madryt - FC Barcelona to kolejny rozdział w długiej i pięknej historii El Clasico. Kto ma na razie więcej zwycięstw na koncie we wszystkich rozgrywkach? Sprawdźcie bilans meczów Realu Madryt i FC Barcelona. Być może...

Liga hiszpańska

Kto wygra mecz Real Madryt - FC Barcelona? To pytanie zadają sobie kibice na całym świecie. My poprosiliśmy o opoinięludzi, którzy śledzą wszystko co dzieje się w tych klubach. Kto według nich wygra Gran Derbi - Real Madryt czy FC...

Liga hiszpańska

Mecz Real Madryt - FC Barcelona elektryzuje wszystkich fanów piłki nożnej! Gdzie będzie transmisja meczu Real Madryt - FC Barcelona? Jak obejrzeć go w TV i ONLINE? Czy są szanse na legalny STREAM? Sprawdźcie wszelkie informacje.

Liga hiszpańska

W składach Realu Madryt i FC Barcelona można znaleźć piłkarzy wartych dziesiątki i setki miliony euro. Co za tym idzie, na murawie Estadio Santiago Bernabeu będą dosłownie biegać miliony euro. Porównaliśmy wartość prognozowanych...

Liga hiszpańska

Piłkarze Realu Madryt i FC Barcelony mogą się pochwalić pięknymi drugimi połówkami. Panie z pewnością będą mocno trzymać kciuki i gorąco dopingować podczas sobotniego meczu na Estadio Santiago Bernabeu. Kto ma ładniejsze dziewczny?...

Liga hiszpańska

Cristiano Ronaldo wystąpi w meczu Real Madryt - FC Barcelona w zupełnie nowych butach! Według producenta, to "buty nie z tego świata". Czy tak jest w rzeczywistości i pomogą one gwiazdorowi "Królewskich" w jeszcze lepszej grze?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:30 Jagiellonia Białystok - : - GKS Bełchatów
03.11.2014 18:00 Podbeskidzie - : - Piast Gliwice
02.11.2014 18:00 Legia Warszawa - : - Ruch Chorzów
02.11.2014 15:30 Śląsk Wrocław - : - Lech Poznań
02.11.2014 15:30 Cracovia - : - Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 13:00 Górnik Zabrze - : - Pogoń Szczecin
31.10.2014 20:30 Korona Kielce - : - Wisła Kraków
31.10.2014 18:00 Górnik Łęczna - : - Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Korona Kielce
26.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Legia Warszawa
26.10.2014 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Górnik Łęczna
25.10.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Cracovia
25.10.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 2 Jagiellonia Białystok
25.10.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Śląsk Wrocław
24.10.2014 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie
24.10.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 GKS Bełchatów
19.10.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 5 Wisła Kraków
19.10.2014 15:30 Korona Kielce 2 : 2 Lech Poznań
18.10.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Pogoń Szczecin
18.10.2014 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Piast Gliwice
18.10.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
17.10.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lechia Gdańsk
17.10.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 18:00 Lech Poznań 5 : 0 GKS Bełchatów
05.10.2014 15:30 Piast Gliwice 3 : 1 Legia Warszawa
05.10.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.10.2014 20:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Zabrze
04.10.2014 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Cracovia
04.10.2014 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Korona Kielce
03.10.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 2 Jagiellonia Białystok
03.10.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Legia Warszawa 13 28-14 26
2. Jagiellonia Białystok 13 25-15 26
3. Śląsk Wrocław 13 25-16 26
4. Wisła Kraków 13 26-17 24
5. GKS Bełchatów 13 12-11 22
6. Lech Poznań 13 27-14 21
7. Górnik Zabrze 13 20-15 21
8. Pogoń Szczecin 13 19-21 19
9. Podbeskidzie 13 21-22 17
10. Lechia Gdańsk 13 18-20 16
11. Górnik Łęczna 13 16-20 15
12. Piast Gliwice 13 14-19 15
13. Cracovia 13 13-20 14
14. Korona Kielce 13 9-21 11
15. Ruch Chorzów 13 10-19 8
16. Zawisza Bydgoszcz 13 15-34 7

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2014 17:30 SC Paderborn - : - Hertha Berlin
02.11.2014 17:30 1.FC Koeln - : - SC Freiburg
02.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach - : - 1899 Hoffenheim
01.11.2014 18:30 Bayern Monachium - : - Borussia Dortmund
01.11.2014 15:30 Hamburger SV - : - Bayer Leverkusen
01.11.2014 15:30 VfB Stuttgart - : - VfL Wolfsburg
01.11.2014 15:30 FSV Mainz - : - Werder Brema
01.11.2014 15:30 Hannover 96 - : - Eintracht Frankfurt
31.10.2014 20:30 Schalke 04 - : - FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Bayern Monachium
26.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
25.10.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Schalke 04
25.10.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 5 VfB Stuttgart
25.10.2014 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
25.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hannover 96
25.10.2014 15:30 FC Augsburg - : - SC Freiburg
25.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 0 SC Paderborn
24.10.2014 20:30 Werder Brema 0 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Eintracht Frankfurt
19.10.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Hoffenheim
18.10.2014 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
18.10.2014 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Borussia Dortmund
18.10.2014 15:30 VfB Stuttgart 3 : 3 Bayer Leverkusen
18.10.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
18.10.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 1 FC Augsburg
18.10.2014 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
18.10.2014 15:30 Hannover 96 0 : 3 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 FSV Mainz
05.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 FC Augsburg
04.10.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 3 : 2 1.FC Koeln
04.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
04.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hamburger SV
04.10.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hannover 96
04.10.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 SC Freiburg
04.10.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 SC Paderborn
03.10.2014 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 9 21-2 21
2. 1899 Hoffenheim 9 13-7 17
3. Borussia M'gladbach 9 12-4 17
4. VfL Wolfsburg 9 16-9 17
5. Bayer Leverkusen 9 17-14 16
6. FSV Mainz 9 12-10 14
7. Hannover 96 9 6-11 13
8. SC Paderborn 9 13-12 12
9. FC Augsburg 9 11-11 12
10. 1.FC Koeln 9 7-7 12
11. Eintracht Frankfurt 9 17-18 12
12. Schalke 04 9 13-13 11
13. Hertha Berlin 9 14-16 11
14. VfB Stuttgart 9 14-19 9
15. Borussia Dortmund 9 10-15 7
16. Hamburger SV 9 3-12 6
17. SC Freiburg 9 8-14 5
18. Werder Brema 9 10-23 4

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Crystal Palace - : - Sunderland
02.11.2014 17:00 Aston Villa - : - Tottenham
02.11.2014 14:30 Manchester City - : - Manchester United
01.11.2014 16:00 Leicester City - : - West Bromwich Albion
01.11.2014 16:00 Hull City - : - Southampton
01.11.2014 16:00 Stoke City - : - West Ham United
01.11.2014 16:00 Everton - : - Swansea City
01.11.2014 16:00 Arsenal Londyn - : - Burnley FC
01.11.2014 13:45 Newcastle United - : - Liverpool
01.10.2014 16:00 Chelsea - : - Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 21:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Aston Villa
26.10.2014 17:00 Manchester United 1 : 1 Chelsea
26.10.2014 14:30 Burnley FC 1 : 3 Everton
26.10.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Newcastle United
25.10.2014 18:30 Swansea City 2 : 0 Leicester City
25.10.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Arsenal Londyn
25.10.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Crystal Palace
25.10.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Hull City
25.10.2014 16:00 Southampton 1 : 0 Stoke City
25.10.2014 13:45 West Ham United 2 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Manchester United
19.10.2014 17:00 Stoke 2 : 1 Swansea City
19.10.2014 14:30 Queens Park Rangers 2 : 3 Liverpool
18.10.2014 16:00 Everton 3 : 0 Aston Villa
18.10.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Chelsea
18.10.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 2 Hull City
18.10.2014 16:00 Southampton 8 : 0 Sunderland
18.10.2014 16:00 Burnley FC 1 : 3 West Ham United
18.10.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Leicester City
18.10.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:15 West Ham United 2 : 0 Queens Park Rangers
05.10.2014 15:05 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
05.10.2014 15:05 Tottenham 1 : 0 Southampton
05.10.2014 13:00 Manchester United 2 : 1 Everton
04.10.2014 18:30 Aston Villa 0 : 2 Manchester City
04.10.2014 16:00 Liverpool 2 : 1 West Bromwich Albion
04.10.2014 16:00 Hull City 2 : 0 Crystal Palace
04.10.2014 16:00 Swansea City 2 : 2 Newcastle United
04.10.2014 16:00 Sunderland 3 : 1 Stoke City
04.10.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Burnley FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Stoke City 1 : 0 Newcastle United
28.09.2014 17:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
27.09.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
27.09.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Aston Villa
27.09.2014 16:00 Hull City 2 : 4 Manchester City
27.09.2014 16:00 Manchester United 2 : 1 West Ham United
27.09.2014 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Leicester City
27.09.2014 16:00 Southampton 2 : 1 Queens Park Rangers
27.09.2014 13:45 Liverpool 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 9 24-9 23
2. Southampton 9 20-5 19
3. Manchester City 9 19-10 17
4. West Ham United 9 17-12 16
5. Arsenal Londyn 9 15-11 14
6. Swansea City 9 13-10 14
7. Liverpool 9 13-12 14
8. Manchester United 9 16-13 13
9. Everton 9 19-17 12
10. Hull City 9 13-13 11
11. Tottenham 9 11-13 11
12. Stoke City 9 8-10 11
13. West Bromwich Albion 9 12-13 10
14. Newcastle United 9 10-15 10
15. Aston Villa 9 4-14 10
16. Crystal Palace 9 13-16 9
17. Leicester City 9 11-15 9
18. Sunderland 9 8-17 8
19. Queens Park Rangers 9 8-18 7
20. Burnley FC 9 5-16 4

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:45 Rayo Vallecano - : - Eibar
02.11.2014 21:00 Elche CF - : - Espanyol
02.11.2014 19:00 Levante - : - Almeria
02.11.2014 17:00 Villarreal - : - Valencia
02.11.2014 12:00 Athletic Bilbao - : - Sevilla
01.11.2014 22:00 Real Sociedad - : - Malaga
01.11.2014 20:00 FC Barcelona - : - Celta Vigo
01.11.2014 16:00 Granada CF - : - Real Madryt
31.10.2014 20:45 Deportivo LC - : - Getafe
01.01.2014 18:00 Atletico Madryt - : - Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 21:00 Getafe 0 : 1 Atletico Madryt
26.10.2014 19:00 Sevilla 2 : 1 Villarreal
26.10.2014 17:00 Espanyol 0 : 0 Deportivo LC
26.10.2014 12:00 Malaga 4 : 0 Rayo Vallecano
25.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 1 Real Sociedad
25.10.2014 22:00 Eibar 1 : 1 Granada CF
25.10.2014 20:00 Valencia 3 : 1 Elche CF
25.10.2014 18:00 Real Madryt 3 : 1 FC Barcelona
25.10.2014 16:00 Almeria 0 : 1 Athletic Bilbao
24.10.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
19.10.2014 21:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.10.2014 19:00 Elche CF 0 : 2 Sevilla
19.10.2014 17:00 Deportivo LC 3 : 0 Valencia
19.10.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Espanyol
18.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 2 Malaga
18.10.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Eibar
18.10.2014 18:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Celta Vigo
18.10.2014 16:00 Levante 0 : 5 Real Madryt
17.10.2014 21:00 Granada CF 0 : 1 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 21:00 Real Madryt 5 : 0 Athletic Bilbao
05.10.2014 19:00 Espanyol 2 : 0 Real Sociedad
05.10.2014 17:00 Celta Vigo 1 : 3 Villarreal
05.10.2014 12:00 Sevilla 4 : 1 Deportivo LC
04.10.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Granada CF
04.10.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
04.10.2014 20:00 Eibar 3 : 3 Levante
04.10.2014 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 FC Barcelona
04.10.2014 16:00 Valencia 3 : 1 Atletico Madryt
03.10.2014 21:00 Getafe 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 21:00 Cordoba CF 0 : 0 Espanyol
28.09.2014 19:00 Real Sociedad 1 : 1 Valencia
28.09.2014 17:00 Deportivo LC 0 : 1 Almeria
28.09.2014 12:00 Getafe 1 : 0 Malaga
27.09.2014 22:00 Levante 0 : 2 Rayo Vallecano
27.09.2014 22:00 Athletic Bilbao 0 : 0 Eibar
27.09.2014 20:00 Atletico Madryt 4 : 0 Sevilla
27.09.2014 18:00 FC Barcelona 6 : 0 Granada CF
27.09.2014 16:00 Villarreal 0 : 2 Real Madryt
26.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 1 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Cordoba CF
25.09.2014 20:00 Espanyol 2 : 0 Getafe
24.09.2014 22:00 Malaga 0 : 0 FC Barcelona
24.09.2014 22:00 Granada CF 0 : 1 Levante
24.09.2014 22:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
24.09.2014 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Athletic Bilbao
24.09.2014 20:00 Eibar 1 : 1 Villarreal
24.09.2014 20:00 Almeria 0 : 1 Atletico Madryt
23.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 1 Deportivo LC
23.09.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe 0 : 3 Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. FC Barcelona 9 23-3 22
2. Sevilla 9 17-9 22
3. Real Madryt 9 33-10 21
4. Valencia 9 20-8 20
5. Atletico Madryt 9 15-7 20
6. Celta Vigo 9 16-11 16
7. Malaga 9 11-8 15
8. Villarreal 9 13-9 14
9. Rayo Vallecano 9 11-16 11
10. Espanyol 9 9-10 10
11. Eibar 9 9-11 10
12. Getafe 9 6-13 10
13. Almeria 9 7-10 9
14. Granada CF 9 6-13 9
15. Athletic Bilbao 9 6-12 8
16. Deportivo LC 9 11-19 8
17. Real Sociedad 9 10-14 6
18. Cordoba CF 9 6-14 5
19. Elche CF 9 8-21 5
20. Levante 9 4-23 5

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Lazio Rzym - : - Cagliari
03.11.2014 19:00 Cesena - : - Hellas Werona
02.11.2014 20:45 AC Milan - : - Palermo
02.11.2014 15:00 Sampdoria - : - Fiorentina
02.11.2014 15:00 Torino - : - Atalanta
02.11.2014 15:00 Udinese - : - Genoa
02.11.2014 15:00 Chievo Werona - : - Sassuolo
01.11.2014 20:45 Parma - : - Inter Mediolan
01.11.2014 18:00 Empoli - : - Juventus Turyn
01.11.2014 15:00 Napoli - : - AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.10.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Napoli
29.10.2014 20:45 Genoa 1 : 0 Juventus Turyn
29.10.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sampdoria
29.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Udinese
29.10.2014 20:45 Cagliari 1 : 1 AC Milan
29.10.2014 20:45 Palermo 1 : 0 Chievo Werona
29.10.2014 20:45 Torino 1 : 0 Parma
29.10.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Cesena
28.10.2014 20:45 Sassuolo 3 : 1 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Fiorentina
26.10.2014 18:00 Cesena 0 : 1 Inter Mediolan
26.10.2014 18:00 Lazio Rzym 2 : 1 Torino
26.10.2014 18:00 Napoli 6 : 2 Hellas Werona
26.10.2014 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Palermo
26.10.2014 15:00 Udinese 2 : 0 Atalanta
26.10.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Genoa
25.10.2014 20:45 Sampdoria 0 : 0 AS Roma
25.10.2014 18:00 Parma 1 : 3 Sassuolo
25.10.2014 15:00 Empoli 0 : 4 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Empoli
19.10.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Napoli
19.10.2014 15:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
19.10.2014 15:00 Torino 1 : 0 Udinese
19.10.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 3 AC Milan
19.10.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Parma
19.10.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Cesena
19.10.2014 12:30 Fiorentina 0 : 2 Lazio Rzym
18.10.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Juventus Turyn
18.10.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Inter Mediolan
05.10.2014 20:45 Napoli 2 : 1 Torino
05.10.2014 18:00 Juventus Turyn 3 : 2 AS Roma
05.10.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
05.10.2014 15:00 Parma 1 : 2 Genoa
05.10.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
05.10.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Cesena
05.10.2014 12:30 Empoli 3 : 0 Palermo
04.10.2014 20:45 AC Milan 2 : 0 Chievo Werona
04.10.2014 18:00 Hellas Werona 1 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Palermo 0 : 4 Lazio Rzym
29.09.2014 19:00 Udinese 4 : 2 Parma
28.09.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
28.09.2014 15:00 Torino 1 : 1 Fiorentina
28.09.2014 15:00 Cesena 1 : 1 AC Milan
28.09.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 4 Cagliari
28.09.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Empoli
28.09.2014 12:30 Sassuolo 0 : 1 Napoli
27.09.2014 20:45 Atalanta 0 : 3 Juventus Turyn
27.09.2014 18:00 AS Roma 2 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Udinese
24.09.2014 20:45 Napoli 3 : 3 Palermo
24.09.2014 20:45 Parma 1 : 2 AS Roma
24.09.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Atalanta
24.09.2014 20:45 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
24.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 2 Genoa
24.09.2014 20:45 Fiorentina 0 : 0 Sassuolo
24.09.2014 20:45 Cagliari 1 : 2 Torino
24.09.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Cesena
23.09.2014 20:45 Empoli 2 : 2 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
21.09.2014 20:45 Torino 0 : 1 Hellas Werona
21.09.2014 18:00 Udinese 1 : 0 Napoli
21.09.2014 18:00 Atalanta 0 : 1 Fiorentina
21.09.2014 15:00 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
21.09.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Lazio Rzym
21.09.2014 15:00 AS Roma 2 : 0 Cagliari
21.09.2014 12:30 Chievo Werona 2 : 3 Parma
20.09.2014 20:45 AC Milan 0 : 1 Juventus Turyn
20.09.2014 18:00 Cesena 2 : 2 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Palermo
14.09.2014 20:45 Parma 4 : 5 AC Milan
14.09.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Atalanta
14.09.2014 15:00 Napoli 0 : 1 Chievo Werona
14.09.2014 15:00 Fiorentina 0 : 0 Genoa
14.09.2014 15:00 Inter Mediolan 7 : 0 Sassuolo
14.09.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Cesena
14.09.2014 12:30 Sampdoria 2 : 0 Torino
13.09.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Udinese
13.09.2014 18:00 Empoli 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 20:45 Genoa 1 : 2 Napoli
31.08.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Sampdoria
31.08.2014 20:45 Torino 0 : 0 Inter Mediolan
31.08.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
31.08.2014 20:45 Cesena 1 : 0 Parma
31.08.2014 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
31.08.2014 18:00 AC Milan 3 : 1 Lazio Rzym
31.08.2014 18:00 Atalanta 0 : 0 Hellas Werona
30.08.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Fiorentina
30.08.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 9 16-4 22
2. AS Roma 9 16-4 22
3. Lazio Rzym 9 16-9 16
4. AC Milan 9 18-12 16
5. Sampdoria 9 9-5 16
6. Udinese 9 11-9 16
7. Napoli 9 11-9 15
8. Inter Mediolan 9 15-10 15
9. Genoa 9 10-8 15
10. Fiorentina 9 9-6 13
11. Hellas Werona 9 10-15 12
12. Torino 9 7-9 11
13. Sassuolo 9 10-15 10
14. Cagliari 9 14-12 9
15. Palermo 9 9-17 9
16. Atalanta 9 4-11 8
17. Empoli 9 10-16 7
18. Cesena 9 6-15 6
19. Chievo Werona 9 6-15 4
20. Parma 9 12-21 3

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
27.10.14 12:00 J. Janowicz S. Querrey
25.10.14 12:30 A. Radwańska S. Halep
23.10.14 07:30 A. Radwańska K. Woźniacka
22.10.14 14:30 J. Janowicz D. Istomin
21.10.14 15:00 A. Radwańska P. Kvitova

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Wyniki
08.11.14
Tomasz Adamek -
Artur Szpilka
27.09.14
Krzysztof Włodarczyk -
Grigorij Drozd
wygrana Grigorija Drozda
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Wyniki
KSW 29
06.12.14
Mariusz Pudzianowski -
Paweł Nastula
06.12.14
Piotr Strus -
Abu Azaitar