Lech - Manchester 3:1. Zapis relacji na żywo - live w internecie

2010-11-04 21:53

Skończył się jeden z najbardziej oczekiwanych meczów, tego sezonu w Polsce. W meczu grupy A, Lech Poznań sensacyjnie pokonał angielskiego giganta Manchester City 3:1!!! Zobacz relację na żywo na portalu SE.pl.

Po trzech meczach, w tabeli grupy prowadzi Manchester z dorobkiem 7 punktów. Drugie miejsce zajmuje Lech, który ma trzy oczka mniej. Tym samym dzisiejsze spotkanie może być kluczowym dla losów obydwu drużyn.

Przeczytaj koniecznie: Paul Briggs musi zapłacić 75 tys. dolarów kary

II POŁOWA

94 min Koniec!!!!! Wielka sensacja stała się faktem!!! Lech pokonał Manchester City 3:1!!!!!

92 min Gooooooooool!!!!!! 3:1!!!!! Piękny strzał Możdżenia z dystansu!!!!! Już po wszystkim!!!!

90 min Groźnie City!!! Silva minimalnie nad bramką!

89 min Z dystansu groźnie City, ale obok bramki

87 min Gooooooooooooooool!!!!! Arboleda i mamy 2:1!!!!!!!!

84 min Zamieszanie pod bramką Lecha spowodowane przez Silvę, ale na szczęście bez konsekwencji bramkowej

80 min Wściekły Mancini mobilizuje swoich piłkarzy

79 min Możdżeń niecelnie z dystansu

77 min Dobre dośrodkowanie Henriqueza wybija Kolarow

76 min Kiełb zarzymany przez obrońców City

76 min Dobrze Henriquez przerywa akcję Milnera

73 min W odpowiedzi fantastycznie City! Piłka ląduje na poprzeczce bramki Buricia!

72 min Ależ akcja Lecha! Zabrakło celnego strzału Kiełba!

70 min Na boisku Aleksandar Kolarow

68 min Kiełb zamieszał w środku pola i nieźle uderzył. Minimalnie obok bramki.

66 min Kikut znów dobrze powstrzymał Milnera pod bramką Buricia

64 min Napór Manchesteru, ale Polacy dobrze w obronie.

62 min Strzał Rudnevsa świetnie obroniony przez Givena! Lech atakuje!

60 min Wejście nakładką Milnera. Wolny dla Lecha

57 min Lechici dobrze utrzymywali się przy piłce i płynnie przenieśli się pod bramkę City, ale Kikut został zablokowany.

55 min Faul Djurdjevicia na Zabalecie i żółta kartka dla Serba. Wolny z 30 metrów. Piłka w kierunku Adebayora, ale za mocno.

52 min Boisko opuszcza Injac, za niego Kiełb

51 min Gol. 1:1. Błąd obrony Lecha i Adebayor wyrównał. Oby to nie podcięło skrzydeł Lechitom.

50 min Znakomite wejście Davida Silvy! Hiszpan znakomicie wszedł w mecz po zmienieniu Shauna Wrighta Phillisa!

48 min Dobry strzał Stilicia zablokowany przez obronę City!

48 min Buric dobrze wyłapuje dośrodkowanie Milnera

46 min Rozpoczęli, Lech ciągle bez kompleksów, wysoko atakuje City!

Zapis I połowy

Piłkarze gotowi do rozpoczęcia gry, serdeczne przywitanie Emmanuela Adebayora i Manuela Arboledy

1 min. Zarówno Lech jak i City spokojnie w środku pola

3 min Prosty błąd Stilicia i piłkarze City łatwo odebrali mu piłkę. A mogło by groźnie!

4 min Milner przed znakomitą szansą! Milner ograł Djurdjevicia i wyszedł na sam na sam z Buriciem. Ale Bośniak fantastycznie broni!

7 min Znów Milner! znakomita akcja po lewej stronie, ale został zablokowany. Po chwili ciekawa odpowiedż lechitów.

11 min. Kriwiec dryblował na lewym skrzydle, ale zabrakło mu chyba umiejętności, by przebic się pod bramkę

12 min Była szansa na groźną kontrę, ale Kikut głupio traci piłkę!

14 min Zmarnowany rzut rożny Lecha, po chwili Djurdjevic przekombinował przy linii końcowej.

15 min Koszmarny strzał Henriqueza...

16 min Dwa niewykorzystane rzuty rożne City

17 min Niezła kontra Lecha, ale bez wykończenia

17 min Dośrodkowanie Bridge'a wyłapane przez Buricia

18 min Kikut znakomicie odbiera piłkę Johnsonowi

18 min Cóż na napór Manchesteru!!! Trzykrotnie City byli o krok od strzelenia gola, ale Lechowi dopisywało wielkie szczęście! Katem Lecha mógł byc Adebayor!

20 min Fatalne podanie Injaca do Peszki...

20 min W dobrej sytuacji Rudnevs, ale faulował Boyatę

22 min Peszko faulowany przez Milnera, będzie wolny z 30 m.

23 min Groźne uderzenie Peszki!!! Piłka przeleciała kilka centymetrów od bramki!!!

24 min Świetny strzał Stilicia!!! Również centymetry od bramki! Dobre momenty Lecha!

26 min Djurdjevic żle do Rudnevsa...

28 min Uspokojenie gry, oby to nie uśpiło Lecha

30 min Bridge dośrodkowuje na głowę Adebayora, ale radzą sobie lechici

30 min Gooooooool!!!!! Świetne uderzenie z dystansu Injaca i mamy 1:0 dla Lecha!!!

35 min Lech złapał wiatr w żagle i już tak kurczowo się nie broni. Ale trzeba dotrzyma to do przerwy!

36 min Bardzo dobry Kikut, jedna z jaśniejszych postaci tego meczu

37 min Mogło by groźnie, ale fatalne podanie Henriqueza!

38 min Żółta kartka dla grającego bardzo brutalnie Richardsa

40 min Bridge brutalnie fauluje Peszkę, żółta kartka!

40 min Stilic zepsuł rzut wolny

42 min Zabaleta przeciął dobre podanie Kriwca

43 min Szkoda! Dobra sytuacja Lecha do kontry, ale Rudnevsowi zabrakło doświadczenia!

45 min Niecelny strzał Johnsona z wolnego

46 min Lescott blokuje znakomite podanie Kikuta!

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po niemrawym początku Lecha, później mistrz Polski rozkręcił się i potwierdził golem Injaca. Już po gwizdku arbitra nieodpowiedzialnie zachował się Rudnevs, który za dyskusje z sędzią obejrzał żółtą kartkę. Wracamy po przerwie.