Liga Europejska

Legia Warszawa udanie rozpoczęła rywalizację w fazie grupowej Ligi Europy. Mistrzowie Polski w pierwszym meczu pokonali u siebie belgijskie Lokeren 1:0. Trener Henning Berg był bardzo zadowolony ze zwycięstwa, ale zauważył też kilka...

Liga Europejska

Legia Warszawa wygrała w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Europy z KSC Lokeren 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił Miroslav Radović. Serb tym trafieniem zapisał się w annałach mistrza Polski!

Liga Europejska

Mecz Legia Warszawa - KSC Lokeren rozpocznie walkę mistrza Polski w Lidze Europy. Gdzie będzie można oglądać transmisję? Czy mecz będzie w TV bądź ONLINE? Sprawdźcie, gdzie będzie transmitowany mecz Legii Warszawa z KSC Lokeren.

Liga Europejska

Legia zaczyna rywalizację grupową w Lidze Europy meczem z Lokeren. Belgowie nie są faworytami, ale chcą sprawić niespodziankę. - Plan minimum, którym był awans do fazy grupowej LE, już osiągnęliśmy. Teraz możemy zaskoczyć Legię - mówi...

Liga Europejska

Znakomity przed laty piłkarz Włodzimierz Lubański (67 l.) przed meczem Ligi Europy Legia - KSC Lokeren ma rozdarte serce. Życzy jak najlepiej mistrzom Polski, ale trzyma również kciuki za Belgów, bo na przełomie lat 70. i 80. strzelił dla...

Liga Europejska

Henning Berg przed pierwszym meczem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy podkreślił, że jego drużynę czeka niełatwa przeprawa. Norweg chwalił belgijski system szkolenia młodzieży oraz zgrany kolektyw, jaki jego zdaniem tworzą...

Liga Europejska

Dobre wiadomości dla kibiców Legii Warszawa! Choć początkowo wydawało się to niemożliwe, pierwszy mecz "Wojskowych" w fazie grupowej Ligi Europy będzie można obejrzeć w otwartej telewizji. Póki co nie wiadomo jednak, czy podobnie będzie z...

Liga Europejska

Okazuje się, że UEFA nie jest taka zła. Europejska federacja piłkarska przekaże bowiem Legii Warszawa 212 tysięcy funtów (ponad milion złotych). To nagroda za przestrzeganie finansowego fair play.

Liga Europejska

Dobra wiadomość dla kibiców Legii Warszawa. Spotkania mistrzów Polski w Lidze Europy będą pokazywane nie tylko w zakodowanym Canal+ Sport, ale także w szerzej dostępnym TVN Turbo. Pierwszy mecz "Wojskowi" rozegrają 18 września.

Liga Europejska

UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europejskiej z FK AKtobe. Mistrzom Polski oberwało się za obraźliwy transparent, jaki kibice wywiesili na trybunach oraz odpalane w trakcie spotkania...

Liga Europejska

Legia Warszawa może zostać dotkliwie ukarana za zachowanie kibiców podczas meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europejskiej z FK Aktobe (2:0). UEFA wszczęła już postępowanie w tej sprawie. Rozpatrzy je w czwartek.

Liga Europejska

Znamy terminarz grupy L Ligi Europy, w której zagra Legia Warszawa. Mistrzowie Polski rozgrywki zaczną od spotkania na własnym boisku. Ostatni mecz, być może decydujący, również zagrają u siebie.

Liga Europejska

Legia Warszawa ma ogromną szansę, żeby wyjść z grupy i kontynuować wiosną przygodę z Ligą Europy. Metalist Charków, Trabzonspor i KSC Lokeren są rywalami, z którymi podopieczni Henninga Berga powinni sobie poradzić. Przeczytajcie, co na...

Liga Europejska

Legia Warszawa już wie, z kim zagra w fazie grupowej Ligi Europy. Chociaż kibice ostrzyli sobie zęby na wylosowanie Celtkuc Glasgow, nie dojdzie do rewanżu ze Szkotami. Rywalami legionistów będą kluby z Ukrainy, Turcji i Belgii.

Liga Europejska

Przed nami losowanie fazy grupowej Ligi Europejskiej! Na kogo trafi Legia Warszawa, która jest jedynym reprezentantem polskiej Ekstraklasy w tej fazie rozgrywek? Czy los znów skojarzy ją z Celtikiem Glasgow?

Liga Europejska

Legia Warszawa znów może zagrać z Celtikiem Glasgow! Mistrzowie Polski przed losowaniem fazy grupowej Ligi Europejskiej umieszczeni zostali w trzecim koszyku. Jakie drużyny są jej potencjalnymi rywalami?

Liga Europejska

Inter Mediolan pokazał Lechowi Poznań jak należy grać z amatorami. "Nerazzurri" rozgromili w dwumeczu Stjarnan FC aż 9:0, ekipę która wcześniej wyeliminowała z walki o Ligę Europejską właśnie "Kolejorza".

Liga Europejska

O kibicach Legii Warszawa znów może być głośno. "Futbol nie ma znaczenia. Mają pieniądze" - takim sloganem przywitali fani warszawskiej drużyny piłkarzy mistrzów Polski i FK Aktobe.

Liga Europejska

Ruch Chorzów przegrał z Metalistem Charków po dogrywce 0:1 i musi zapomnieć o grze w Lidze Europy. Kluczowym momentem spotkania była czerwona kartka dla Krzysztofa Kamińskiego, który mocnym ciosem powalił rywala w polu karnym. Zwycięskiego...

Liga Europejska

"Bitwa o Europę" - tak mecz z FK Aktobe zapowiadają w Legii Warszawa. Czy będzie to bój udany przekonamy się już czwartkowego wieczoru. Mistrzowie Polski są faworytami spotkania z Kazachami. Zobacz, gdzie będzie można obejrzeć mecz Legia...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna - : - Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Wisła Kraków 8 18-9 18
2. Legia Warszawa 8 19-8 16
3. Górnik Zabrze 8 13-6 14
4. Podbeskidzie 8 14-10 13
5. GKS Bełchatów 8 8-4 13
6. Śląsk Wrocław 7 13-12 13
7. Jagiellonia Białystok 8 12-13 13
8. Lechia Gdańsk 8 14-12 12
9. Górnik Łęczna 8 14-16 11
10. Lech Poznań 8 11-8 10
11. Pogoń Szczecin 8 13-14 10
12. Piast Gliwice 8 7-10 9
13. Cracovia 8 8-13 8
14. Ruch Chorzów 8 8-13 7
15. Korona Kielce 8 5-17 4
16. Zawisza Bydgoszcz 8 9-21 3

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayer Leverkusen 3 9-5 7
2. Bayern Monachium 3 5-2 7
3. Hannover 96 3 4-1 7
4. Borussia Dortmund 3 6-5 6
5. Borussia M'gladbach 3 5-2 5
6. SC Paderborn 3 5-2 5
7. FSV Mainz 3 5-3 5
8. 1899 Hoffenheim 3 4-2 5
9. 1.FC Koeln 3 2-0 5
10. Eintracht Frankfurt 3 3-2 4
11. Werder Brema 3 6-6 3
12. FC Augsburg 3 3-5 3
13. VfL Wolfsburg 3 4-5 2
14. SC Freiburg 3 1-4 1
15. Hertha Berlin 3 5-9 1
16. Schalke 04 3 3-7 1
17. VfB Stuttgart 3 1-5 1
18. Hamburger SV 3 0-5 1

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 4 15-6 12
2. Aston Villa 4 4-1 10
3. Swansea City 4 8-5 9
4. Southampton 4 8-3 7
5. Manchester City 4 7-4 7
6. Tottenham 4 7-5 7
7. Arsenal Londyn 4 7-6 6
8. Liverpool 4 6-5 6
9. Manchester United 4 6-3 5
10. Hull City 4 5-5 5
11. Everton 4 9-10 5
12. Leicester City 4 4-5 5
13. West Ham United 3 6-7 4
14. Stoke City 4 2-3 4
15. Sunderland 4 5-6 3
16. Queens Park Rangers 4 1-9 3
17. Crystal Palace 4 5-8 2
18. Burnley FC 4 1-4 2
19. West Bromwich Albion 4 2-7 2
20. Newcastle United 4 3-9 2

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe - : - Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. FC Barcelona 3 6-0 9
2. Valencia 3 7-2 7
3. Sevilla 3 5-2 7
4. Atletico Madryt 3 4-2 7
5. Celta Vigo 3 6-4 5
6. Granada CF 3 3-2 5
7. Real Sociedad 3 6-5 4
8. Villarreal 3 2-1 4
9. Deportivo LC 3 4-4 4
10. Elche CF 3 4-6 4
11. Malaga 3 1-3 4
12. Athletic Bilbao 3 3-3 3
13. Real Madryt 3 5-6 3
14. Eibar 3 2-3 3
15. Getafe 3 2-5 3
16. Rayo Vallecano 3 4-5 2
17. Almeria 3 2-3 2
18. Cordoba CF 3 2-4 2
19. Espanyol 3 3-6 1
20. Levante 3 0-5 1

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
21.09.2014 20:45 Torino 0 : 1 Hellas Werona
21.09.2014 18:00 Atalanta 0 : 1 Fiorentina
21.09.2014 18:00 Udinese 1 : 0 Napoli
21.09.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Lazio Rzym
21.09.2014 15:00 AS Roma 2 : 0 Cagliari
21.09.2014 15:00 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
21.09.2014 12:30 Chievo Werona 2 : 3 Parma
20.09.2014 20:45 AC Milan 0 : 1 Juventus Turyn
20.09.2014 18:00 Cesena 2 : 2 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Palermo
14.09.2014 20:45 Parma 4 : 5 AC Milan
14.09.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Atalanta
14.09.2014 15:00 Fiorentina 0 : 0 Genoa
14.09.2014 15:00 Inter Mediolan 7 : 0 Sassuolo
14.09.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Cesena
14.09.2014 15:00 Napoli 0 : 1 Chievo Werona
14.09.2014 12:30 Sampdoria 2 : 0 Torino
13.09.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Udinese
13.09.2014 18:00 Empoli 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 20:45 Cesena 1 : 0 Parma
31.08.2014 20:45 Genoa 1 : 2 Napoli
31.08.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Sampdoria
31.08.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
31.08.2014 20:45 Torino 0 : 0 Inter Mediolan
31.08.2014 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
31.08.2014 18:00 Atalanta 0 : 0 Hellas Werona
31.08.2014 18:00 AC Milan 3 : 1 Lazio Rzym
30.08.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Fiorentina
30.08.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. AC Milan 2 8-5 6
2. Juventus Turyn 2 3-0 6
3. AS Roma 2 3-0 6
4. Inter Mediolan 2 7-0 4
5. Sampdoria 2 3-1 4
6. Atalanta 2 2-1 4
7. Hellas Werona 2 2-1 4
8. Lazio Rzym 2 4-3 3
9. Napoli 2 2-2 3
10. Udinese 2 2-2 3
11. Chievo Werona 2 1-1 3
12. Cesena 2 1-3 3
13. Cagliari 2 2-3 1
14. Palermo 2 2-3 1
15. Genoa 2 1-2 1
16. Fiorentina 2 0-2 1
17. Torino 2 0-2 1
18. Sassuolo 2 1-8 1
19. Parma 2 4-6 0
20. Empoli 2 0-3 0

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
19.09.14 18:15 J. Janowicz G. Monfils
19.09.14 06:30 A. Radwańska V. Lepchenko
17.09.14 08:00 A. Radwańska C. Scheepers
16.09.14 20:00 J. Janowicz A. Mannarino
16.09.14 06:30 A. Radwańska P. Hercog

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Wyniki
08.11.14
Tomasz Adamek -
Artur Szpilka
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Wyniki
KSW 26
22.03.14
M. Materla -
J. Silva
Materla wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów