Lionel Messi FC Barcelona

Autor: Eastnews Lionel Messi FC Barcelona

FC Barcelona tylko remisuje. Koniec marzeń "Dumy Katalonii" o mistrzostwie Hiszpanii. WIDEO

2014-05-03 23:15

Barcelona zremisowała 2:2 z Getafe i praktycznie straciła szansę na mistrzostwo Hiszpanii. Dwa punkty "Duma Katalonii" straciła w doliczonym czasie gry. Tytuł więc powędruje w tym roku do Madrytu.

W 23. minucie prowadzenia katalończykom dał Leo Mesii. Przed przerwą wyrównał Lafita, a nieco ponad 20 minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Barca znów prowadziła po bramce Sancheza. Lafitia jednak uciszył całe Camp Nou w drugiej minucie doliczonego czasu gry i mecz zakończył się remisem. Barcelona nadal jest druga w tabeli, ma na koncie 85 meczów, ale rozegrała już 36 meczów. Pierwsze Atletico ma na koncie 88 punktów, ale jeden mecz mniej (w niedzielę gra z Levante), a trzeci Real też może wyprzedzić niebawem w tabeli Barcelonę, bo rozegrał o dwa mecze mniej i do tej pory zdobył 82 punkty. Barcelonie do rozegrania zostały dwa ligowe mecze.