Zawisza Bydgoszcz

Autor: CYFRASPORT

Zawisza - Legia 3:1. Niespodzianka w Bydgoszczy, porażka lidera

2013-10-30 23:24

Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz 1:3 w meczu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Dwa gole w tym spotkaniu strzelił dla gospodarzy Wahan Geworgian.

Piłkarze z Bydgoszczy wyszli na prowadzenie już w 7. minucie, kiedy to Geworgian wykorzystał błąd Rzeźniczaka i pokonał bramkarza "Wojskowych" w sytuacji sam na sam. Nieco ponad kwadrans później do wyrównania doprowadził Helio Pinto. Wynik remisowy utrzymał się do końca pierwszej części meczu.

Przeczytaj także: Fatalna seria Leo Messiego, Argentyńczyk bez gola w czterech kolejnych meczach

Druga połowa rozpoczęła się fantastycznie dla Zawiszy. Błąd defensywy Legii ponownie wykorzystał Geworgian, który przejął niedokładnie wybitą piłkę przez Skabę, a następnie wpakował ją do pustej bramki. Wynik meczu w 55. minucie ustalił Carlos.

Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 3:1
Bramki: W. Geworgian (7. min., 47. min.), Carlos (55. min.) - H. Pinto (24. min.)