Ruch - Górnik 3:0. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-03-18 21:01

Ruch Chorzów kontra Górnik Zabrze, czyli wielkie derby Śląska, na które czekają kibice nie tylko w tym regionie, dobiegły końca. Przed takim meczem bardzo trudno wytypować faworyta, za to bardzo łatwo przewidzieć ogrom czekających nas emocji. Było ich rzeczywiście mnóstwo, a Ruch rozbił Górnika 3:0 Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji na żywo z tego meczu na portalu Gwizdek24.pl.

Strona nie odświeża się automatycznie. Naciśnij F5, żeby odświeżyć.

WYNIK: RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE 3:0

90+12 min Koniec!!!!!! Ruch pokonuje Górnik 3:0!!! To było ładne i przekonujące zwycięstwo Ruchu, a Górnik nie miał w dzisiejszym spotkaniu nic do powiedzenia!

90+11 min Mogło być 3:1! Strzał Pazdana broni jednak Perdijić.

90+10 min Pietrzak wchodzi za Bonina. Już dziesięć minut doliczonego czasu za nami.

90+8 min Janoszka za Grzyba

90+8 min Znów przed szansą Abbott!!!! Napastnik Ruchu był sam przed Stachowiakiem, ale piłka podskoczyła mu na jakiejś nierówności i Abbott nie trafił do bramki!

90+6 min Znów uderza aktywny Zieńczuk, ale tym razem udaną interwencją popisuje się Stachowiak

90+5 min Mogło być 4:0!!! Po zamieszaniu w polu karnym Górnika strzela Paweł Abbott, ale piłka odbija się od słupka i wychodzi w pole!! Górnik bezradny!!!

90+4 min Zmiana w Ruchu. Na boisko wbiega Paweł Abbott, który zmienia Arkadiusza Piecha.

90+2 min Nudy na boisku. Ruch cieszy się ze zwycięstwa, a Górnik jest już pogodzony z tym, że to Ruch dziś będzie królem Górnego Śląska

Rozpoczął się już doliczony czas gry, ale arbiter nie poinformował, o ile przedłużył to spotkanie. Będzie to prawdopodobnie około 7-8 minut.

89 min Teraz z boiska schodzi Wodecki, a za niego na placu gry melduje się Marciniak. Wodecki, który w wielu meczach był najlepszym piłkarzem Górnika, dziś w starciu z Niebieskimi był kompletnie bezbarwny.

Wprawdzie do końca meczu jeszcze trochę czasu (sędzia doliczy kilka minut), ale kibice Ruchu już świętują zwycięstwo swojego zespołu. Z trybun cały czas słychać donośne Ruch, Ruch, HKS. Z kolei w sektorze Górnika rozpacz.

83 min Dwie zmiany: Sikorski za Kwieka w Górniku i Komac za Jankowskiego w Ruchu

81 min Kwiek opatrywany przez lekarzy

79 min Górnik stara się odgryźć, podanie Jeża do środka przecięte jednak przez Grodzickiego. Po chwili Bonin zastopowany na skrzydle.

77 min Piech z Jankowskim mogli podwyższyć na 4:0, ale ich akcję przerwał Adam Banaś

Górnik jest jakby zamroczony szybko straconymi bramkami i nie jest w stanie podjąć walki o korzystny rezultat. A chorzowianie grają bardzo mądrze.

73 min GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Górnik na kolanach!!!! 3:0!!!! Malinowski strzela potężnie z 30 metrów i piłka wpada do bramki Stachowiaka!!! Już po meczu!!!!

71 min GOOOOOOOOOOOOL!!!!! Chyba jest już po wszystkim!!!!! 2:0 dla Ruchu!!!!! Piech!!!!

70 min Banaś dośrodkowuje w pole karne, ale Wodecki oddaje zbyt lekki strzał

69 min Bardzo dobre zachowanie Perdijicia, któy wybiegł przed bramkę i odważnie wykopał piłkę Górnikom

65 min Dośrodkowanie Zieńczuka, ale obrońcy Górnika nie pozwolili na oddanie strzału napastnikom Ruchu. Bardzo dobry mecz Zieńczuka

To był ogromny błąd Stachowiaka. Bramkarz Górnika "wypluł" przed siebie lekki strzał Piecha, a Zieńczuk nie miał problemów z wpakowaniem piłki do bramki

61 min GOOOOOOL!!!!!!!!!!! Ruch - Górnik 1:0!!!!! Zieńczuk!!!!

57 min Robert Jeż starał się uprzedzić Stawarczyka, ale obrońca Ruchu nie pozwolił na to

Spotkanie zostało wznowione.

Piłkarze już na murawie.

Wróciło światło! Jupitery zostały naprawione, z pewnością za chwilę znów zobaczymy graczy na boisku.

Sędziowie dali organizatorom pół godziny na naprawienie awarii. Jeśli im się nie uda, mecz zostanie odwołany.

Pomysłowi kibice próbują zastąpić jupitery... swoimi telefonami komórkowymi:) Oświetlenie nie jest jednak na tyle mocne, by piłkarze mogli kontynuować grę:) Gracze kierują się do szatni. Czy mecz zostanie dziś dokończony?

Kuriozalna sytuacja!!! Na stadionie zgasły jupitery i zapanowała ciemność. Mecz jest oczywiście przerwany.

47 min I już atak Niebieskich, przed szansą Jankowski, ale nie pokonuje Stachowiaka

46 min Rozpoczęli z opóźnieniem, ponieważ służby znów nie mogły poradzić sobie z zalegającym na boisku śniegiem

II POŁOWA

Koniec 1. połowy, zapraszamy po przerwie.

45 min Na koniec 1. połowy zaatakował Górnik, zabrzanie byli bliscy strzelenia gola. Połowa kończy się dla Górnika optymistycznie, ale w pierwszej połowie lepszy był Ruch

42 min Jankowski atakuje, ale piłka w rękach Stachowiaka

40 min Dwa razy dobra sytuacja Piecha. W pierwszej powstrzymał go jednak Mariusz Jop, w w drugiej Piech strzelił wysoko ponad poprzeczką. Wyraźnie pospieszył się z tym strzałem.

38 min Zółta kartka dla Gabora Straki

Coraz lepiej poczynają sobie piłkarze Górnika

32 min Ach teraz blisko był Górnik!!! Bonin strzela, ale piłka nie trafia do siatki. Najlepsza okazja Górnika w tym meczu!!!!

Na stadionie jest 500 kibiców Górnika, ale są zakrzyczani przez fanów Ruchu.

Stachowiak to jedna z barwniejszych postaci w Górniku. Pasjonuje się tenisem i w wolnych chwilach często bywa na korcie.

27 min Kotłuje się pod bramką Górnika! Zabrzan ratuje Stachowiak!

25 min Dwa razy w świetnej sytuacji Jankowski!!! Najpierw jednak strzela obok bramki, a potem lepszy okazuje się Stachowiak

Na razie lepsze wrażenie sprawia Ruch. Chorzowianie lepiej radzą sobie na śliskiej i zaśnieżonej murawie.

21 Kopie Zieńczuk, ale piłka ląduje w rękach Stachowiaka

20 min Faul Kwieka na Piechu i będzie rzut wolny dla Niebieskich. Będzie uderzenie Marka Zieńczuka.

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem na boisku jest gracz Górnika Marcin Malinowski. To jego 334 mecz w Ekstraklasie.

16 min Nieudane dośrodkowanie Jeża

Piłkarze nie rozpieszczają nas piękną grą, ale kibice mimo to wciąż śpiewają Ruch, Ruch HKS.

13 min Jankowski chciał dośrodkować, ale zamiast kopnął piłkę... przewrócił się

12 min No a teraz zemsta piłkarzy Górnika i Grodzicki mocno sponiewierany.

10 min Żółta kartka dla Grodzickiego za faul na Boninie

Na razie na boisku dzieje się niewiele, piłkarze obu drużyn grają bardzo ostrożnie. Goręcej jest na trybunach, kibice mimo zimna cały czas dopingują swoich ulubieńców. Ale nic dziwnego, dla Ruchu i Górnika to najważniejszy mecz sezonu.

6 min Groźny atak Ruchu, ale zabrakło wykończenia. Po chwili dośrodkowuje Zieńczuk, ale piłkę przejmuje Mariusz Jop.

Arkadiusz Piech wykonał wślizg i przejechał się na śniegu dobre kilka metrów. Warunki do gry są anormalne.

3 min Zablokowane dośrodkowanie Bonina

Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem, bo pracownicy klubu musieli namalować nowe , czerwone linie. Gra w śniegu wyraźnie przeszkadza piłkarzom obu zespołów.

1 min Rozpoczęły się 94. wielkie Derby Śląska

Piłkarze obu zespołów na boisku, zaraz rozpocznie się spotkanie.

W Chorzowie pogoda nie sprzyja grze w piłkę nożną: sypie gęsty śnieg i jest bardzo zimno.

W pierwszym dzisiejszym meczu Arka Gdynia zremisowała z Zagłębiem Lubin 1:1. Jaki będzie wynik Derbów Śląska?