Podbeskidzie - Legia 2:1. Górale ograli mistrza!

2014-08-31 19:32

Legia Warszawa doznała drugiej porażki w sezonie. Mistrzowie Polski niespodziewanie polegli w meczu 7. kolejki Bielsku Białej, przegrywając z Podbeskidziem 1:2.

Legia przeważała niemal przez cały mecz, ale to gospodarze byli skuteczniejsi. Już w 9. minucie po błędzie Ivicy Vrdoljaka gola dla gospodarzy strzelił Anton Sloboda. Przy interwencji nie popisał się także Dusan Kuciak. Legia wyrównała w 24. minucie za sprawą Orlando Sa, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Tomasza Brzyskiego.

Steven Gerrard wciąż strzela. Liverpool wysoko wygrał z Tottenhamem [WIDEO]

Legia nadal dominowała, ale nie miało to przełożenia na zdobycz bramkową. Gola zdobyli za to gospodarze, konkretnie Maciej Korzym, któremu piłkę oddał... Bartosz Bereszyński. Napastnik Podbeskidzia z prezentu skorzystał. Ograł Jakuba Rzeźniczaka i mocnym strzałem pokonał Kuciaka.

Dzięki wygranej Podbeskidzie zrównało się punktami z Legią. Oba zespoły uzbierały w siedmiu meczach po 13 "oczek".

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 2:1 (2:1)
Sloboda 9, Korzym 38 - Sa 25

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Michal Pesković - Adam Pazio, Bartłomiej Konieczny, Pavol Stano, Tomasz Górkiewicz, Marek Sokołowski, Anton Sloboda, Maciej Iwański, Sylwester Patejuk (58. Frank Adu Kwame), Damian Chmiel (84. Piotr Malinowski), Maciej Korzym (65. Krzysztof Chrapek)

Legia Warszawa: Dusan Kuciak - Bartosz Bereszyński (71. Łukasz Broź), Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski, Tomasz Jodłowiec, Ivica Vrdoljak, Mateusz Szwoch (46. Michał Żyro), Jakub Kosecki, Marek Saganowski (46. Miroslav Radović), Orlando Sa

Żółte kartki: Konieczny, Sokołowski, Górkiewicz - Vrdoljak, Szwoch, Brzyski, Rzeźniczak

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail