Mariusz Rumak w krainie gejzerów

Autor: Przemysław Szyszka Mariusz Rumak

Mariusz Rumak zaprasza sędziów na konferencje: Też powinni stanąć przed kamerami [WIDEO]

2014-10-27 10:16

Zawisza Bydgoszcz po 13 kolejkach Ekstraklasy zamyka ligową tabelę z siedmioma punktami na koncie. W miniony weekend podopieczni Mariusza Rumaka ponieśli dziesiątą porażkę w sezonie, przegrywając u siebie z Legią Warszawa 1:2. Po meczu szkoleniowiec Zawiszy nie krył frustracji i przy okazji wpadł na... oryginalny pomysł. - Może trzeba wprowadzić coś takiego, żeby sędziowie też mieli konferencję po meczach. Trzeba stanąć do kamer i wziąć na siebie, to co się robi - zaproponował Rumak.

Rumakowi chodziło o sytuację z 35. minuty, gdy sędzia Tomasz Musiał nie zagwizdał rzutu karnego po starciu Łukasza Brozia z Jorgem Kadu. - Jakoś tak nie mamy szczęścia do sędziów. Ja nawet w przerwie powiedziałem, że zapraszam sędziego na konferencję. Może trzeba wprowadzić coś takiego, żeby sędziowie też mieli konferencję po meczach. Trzeba stanąć do kamer i wziąć na siebie, to co się robi. Trenerzy stają, piłkarze stają, a sędziowie jadą do domu - powiedział Rumak.