Legia - Górnik NA ŻYWO w internecie. Relacja LIVE z meczu EKSTRAKLASY

2011-08-12 18:02

Trzecia kolejka T-Mobile Ekstraklasy rozoczyna się od mocnego uderzenia. Już dziś, w piątek 12 sierpnia, o godzinie 20.30 Legia podejmuje Górnika. Dla podopiecznych Macieja Skorży to pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu LEGIA WARSZAWA - GÓRNIK ZABRZE na portal gwizdek24.pl

22:20

Koniec spotkania. Legia Warszawa pokonuje Górnika Zabrze 3:1.

22:19

90 min Dośrodkowanie Rybusa, ale czwartej bramki z tego nie będzie...

22:17

90 min Za Gola wchodzi Jędrzejczyk

22:17

90 min Ljuboja!!!!!!!!!!! Kapitalnie gra ten Serb! 3:1 dla Legii!!!!

22:15

89 min Żyro postanowił się zrehabilitować za nieudany strzał i... strzelił jeszcze gorzej

22:12

86 min Rzeźniczak z ledwością wybił piłkę na róg

22:10

83 min Kolejna dwójkowa akcja Serbów Ljuboji i Radovicia, ale tym razem bez powodzenia

22:08

82 min Bezsensowny strzał Rybusa, a miał przecież dobrze pokazującego się Ljuboję

22:07

81 min Tym razem żółty kartonik dla Kwieka

22:06

80 min Żółta kartka dla Bembena za niesportowe zachowanie

22:04

78 min Zmiana w Górniku: za Pazdana wchodzi Milik

22:04

77 min Wielki błąd Żewłakowa, ale Zahorski tego nie wykorzystał

22:02

75 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Wspaniała główka Radovicia i jest 2:1 dla Legii!!!!!

22:01

75 min Koszmarna strata Vrdoljaka...

22:00

73 min Ljuboja po świetnej akcji z Radoviciem strzela gola, ale sędzia słusznie go nie uznaje, bo był spalony

21:59

72 min Skaba ratuje Legię przed utratą drugiej bramki wybiegając i wybijając piłkę spod nóg napastnika Górnika

21:57

71 min Fatalne zagranie Rzeźniczaka i aut dla Górnika. Legia się gubi

21:55

69 min Żółta kartka dla Marciniaka

21:54

67 min Co zrobił Żyro!!!!!!!!!!!!!!!! Miał piłkę przed pustą bramką i strzelił ponad!!!!

21:52

65 min Podwójna zmiana w Legii: Rybus za Borysiuka i Żyro za Manu

21:51

65 min Coraz większy napór Górnika. Do bardzo groźnych sytuacji dochodzą goście

21:47

61 min I Olkowski już zarobił żółtą kartkę. Faulował Radovicia

21:46

60 min Podwójna zmiana w Górniku: schodzą Thomik i Gierczak, wchodzą Mączyński i Olkowski

21:44

58 min Manu źle podał do gola i piłkę przejmują goście

21:42

55 min Tym razem bliski strzelenia gola Vrdoljak, ale górą zabrzańska obrona

21:41

54 min Kapitalny strzał Ljuboji z rzutu wolnego, ale minimalnie obok bramki

21:40

54 min Dośrodkowanie Manu wyłapuje bramkarz Górnika

21:39

53 min Strzał Gasparika, ale obok

21:38

52 min GOOOOOOOOL! Zahorski tym razem nie mylił się przy strzale głową! Mamy 1:1!

21:36

49 min Tylko wspaniałej interwencji Wojciecha Skaby po strzale Zahorskiego legioniści zawdzięczają to, że nie jest 1:1!

21:34

48 min Żółta kartka dla Borysiuka

21:33

47 min Radović ostro potraktował rywala, ale znów nie ma żółtej kartki

21:32

46 min Rozpoczęli

21:20

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

21:13

43 min Komorowski zagrał właśnie jak kompletna łamaga...

21:09

40 min Kolejna próba Borysiuka z dystansu, tym razem już bliżej bramki. Może za trzecią próbą trafi?

21:08

39 min Radović na spalonym

21:07

37 min Ljuboja oddał strzał w trudnej sytuacji, ale wprost w bramkarza Górnika

21:06
21:05

35 min Zahorski doszedł do sytuacji, strzelił głową, ale ponad bramką Skaby

21:03

33 min Wawrzyniak uderzył rywala łokciem, gra przerwana, ale nie ma upomnienia dla reprezentanta Polski

21:00

31 min Wawrzyniak zapędził się pod pole karne Górnika, ale strzelił tak, że lepiej o tym zapomnieć

20:58

29 min Bez sensu Borysiuk...

20:58

28 min Vrdoljak faulowany i rzut wolny z ciekawej odległości

20:56

26 min Strzał Bembena bezsensowny

20:55

26 min Trochę zamieszania pod bramką Legii i Rzeźniczak wykopał piłkę na aut

20:51

22 min Uderzenie z dystansu Manu, po podaniu od Ljuboji. Bez powodzenia.

20:48

Prowadzący doping kibiców Legii na "Żylecie" wykrzyczał właśnie do fanów: "Jeszcze raz wam powtarzam, że jeżeli nie będziecie śpiewać, to macie wp...". Poskutkowało.

20:46

16 min Ależ sztuczka techniczna Ljuboji! Nic z tego ostatecznie nie wyszło, ale Serb pokazał, że jest wielkim piłkarzem...

20:43

14 min Gasparik kapitalnie uderzył z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Skaby! Bardzo dobry mecz!

20:42

12 min Brutalny faul Borysiuka na Bembenie, ale legioniście uszło to na sucho

20:40

11 min Prawieeeee!!!!!! Vrdojlak kapitalnie strzelił, ale w słupek!!!!!

20:39

9 min Górnik mógł błyskawicznie wyrównać! Tomik znalazł się sam przed Skabą i minimalnie chybił! Był jednak spalony.

20:37

A więc na razie górą elegancja :)

20:37

7 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! 1:0 dla Legii!!!!!! Piękny strzał Danijela Ljuboji i gol!

20:36

Trener Górnika Adam Nawałka pojawił się na meczu w... krótkich spodenkach, co nie jest widokiem zbyt częstym nawet w polskiej Ekstraklasie. Maciej Skorża za to w nienagannym garniturze. Dziś wygra styl sportowy czy elegancja?

20:34

4 min Znów długie podanie do Rzeźniczaka, ale tym razem go rozgrzeszamy, bo było za długie

20:33

3 min Okazało się, że Kuba Rzeźniczak nie za bardzo umie przyjąć długie podanie...

20:31

1 min Pierwsza ciekawa akcja Legii, Ljuboja nie doszedł jednak do dobrego dośrodkowania

20:30

1 min Rozpoczęli

20:24

Już za kilka minut początek spotkania. Rezerwowym bramkarzem po raz pierwszy jest Słowak Duszan Kuciak.