Lech Poznań - Polonia Warszawa. Wynik 2:2. Zapis relacji na żywo-live w internecie

2010-11-10 21:25

W zaległym meczu 6. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Lech Poznań zremisował u siebie z warszawską Polonią 2:2. Do przerwy Polonia prowadziła już 2:0, po bramkach Mierzejewskiego i Bruno. Jednak druga cześć gry należała już do gospodarzy. Bramki na wagę remisu zdobyli Rudnevs i Wilk.

- No szkoda bo wydaje mi się ze straciliśmy dwa oczka. Przyjeżdżaliśmy po zwycięstwo, ale można powiedzieć, że przegraliśmy bo ten wynik trzeba traktować, jak porażkę - powiedział po meczu Adrian Mierzejewski.

Przeczytaj koniecznie: Marcin Urbaś ma nauczyć piłkarzy biegać

ZAPIS RELACJI

KONIEC! 2:2!

90 min. Rzut rożny dla Lecha. Piłke podaje Kriwiec, ale nic z tego nie wynika.

88 min. W polu karnym zatrzymany Ebi Smolarek.

86 min. Żółtą kartką ukarany Wilk i Andreu.

85 min. Piłkę dośrodkowuje Gołębiewski. Jednak nie dochodzi ona do Smolarka i Lech odzyskuje piłkę

80 min. Żółta kartka dla Dariusza Pietrasiaka. Z wolnego strzela Kriwiec, ale piłkę bez problemu łapie Gliwa.

79 min. Dośrodkowanie Wilka wybija Andreu.

78 min. Artura Sobiecha zastępuje Daniel Gołębiewski

72 min. GOL! Jakub Wilk i jest 2:2. Druga asysta Stilicia, który wykłada piłkę Wilkowi, a ten nie daje szans Gliwie oddając wspaniały strzał.

71 min. Zmiana w Lechu: Joel Tshibamba zastępuje Artjomsa Rudnevsa.

70 min. Na spalonym Artjoms Rudnevs.

65 min. Za Janusza Gancarczyka na boisko wchodzi Euzebiusz Smolarek.

62 min.
Bardzo dobra akcja Mierzejewskiego. Defensywa Lecha zatrzymuje go dopiero w polu kanrym

55 min. Żółta kartka dla Tomasza Jodłowca.

51 min. Kolejna groźna akcja "Kolejorza". Główkuje Rudnevs, ale piłke łąpie Gliwa - wynik bez zmian, jednak było blisko.

50 min. Rudvens i gol! Bardzo ładna akcja mistrzów Polski. Cudowne podanie Stilicia wspaniałym strzałem kończy Rudvens i jest już 1:2.

47 min. Lech podkręca tempo. Groźnie atakuje Peszko, jednak obrona Polonii opanowuje na chwilę sytuację.

46 min. Drugą część gry zaczynają piłkarze Lecha Poznań. Na boisku pojawili sie Możdzeń i Wilk.

II POŁOWA

Koniec pierwszej połowy. Polonia Warszawa niespodziewanie, bez problemu, jak do tej pory ogrywa Lecha na wyjeździe. Bramki dla "Czarnych Koszul" strzelili Mierzejewski i Bruno.

45 min. Żółta kartka dla Tomasza Brzyskiego za faul na Peszce.

42 min. Łukasz Trałka fauluje Stilicia.

40 min. Groźnie pod bramką Polonii. Ale strzał Henriqueza broni Gliwa.

36 min. Rzut rożny dla Lecha po akcji Sławomira Peszki

30 min. Kompromituje się Sobiech! Nie potrafi strzelić w stu procentowej sytuacji. Cudowna akcja Mierzejewskiego, który wykłada mu piłkę, jak na tacy. Jednak ten nie trafia do bramki z kilku metrów!

27 min. GOL! Bruno Coutinho i jest 0:2!

24 min. Dośrodkowanie Stilicia spokojnie wyłapuje golkiper Polonii - Michał Gliwa.

21 min. Kontratak Polonii marnuje Artur Sobiech, który nie potrafi przyjąć czysto piłki po podaniu Mierzejewskiego.

17 min. Na murawie leży Tomasz Brzyski - trafiony w głowę barkiem przez Sławomira Peszkę.

13 min. Bruno Coutinho fauluje Injaca w środkowej strefie boiska.

10 min. Gool! Kotorowskiego z rzutu karnego pokonał Adrian Mierzejewski

9 min. Karny po zagraniu ręka Gancarczyka!

8 min. Faulowany Janusz Gancarczyk.

6 min. Rzut rożny dla Polonii, po akcji Jakuba Tosika.

3 min. Obrońcę Lecha Djurdjevicia fauluje - Artur Sobiech.

1 min. Rozpoczyna Polonia Warszawa.