Łukasz Janoszka, Ruch Chorzów Korona Kielce

Autor: CYFRASPORT Łukasz Janoszka, Ruch Chorzów Korona Kielce

Korona - Ruch Chorzów 1:4. Hat-trick Łukasza Janoszki!

2013-10-30 20:55

Ruch Chorzów pokonał w wyjazdowym spotkaniu Koronę Kielce aż 4:1. Zwycięstwo "Niebieskim" zapewnił Łukasz Janoszka, który zdobył w tym meczu aż trzy bramki.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 11. minucie do siatki rywali trafił Przemysław Trytko i jak sie okazało było to wszystko, na co tego wieczora mogli pozwolić sobie gracze Korony. W dalszej części meczu strzelali już tylko goście.

Wyrównanie przyszło w 27. minucie, kiedy to piłka po strzale Jakuba Smektały odbiła się od Łukasza Janoszki i wpadła do bramki. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik wyprowadził "Niebieskich" na prowadzenie.

Nieco ponad kwadrans po wznowieniu gry Janoszka ustrzelił hat-tricka. Tym razem skierował piłkę do siatki rywali po uderzeniu głową. Wynik meczu ustalił w 84. minucie Grzegorz Kuświk.

Korona Kielce - Ruch Chorzów 1:4
Bramki: P. Trytko (11. min.) - Ł. Janoszka (27. min, 45. min, 63. min), G. Kuświk (84. min.)