Daniel Quintana

Autor: CYFRASPORT Daniel Quintana

Jagiellonia zmiażdżyła Ruch, kapitalny Quintana

2013-09-15 19:33

Jagiellonia Białystok odczarowała swój stadion. Podopieczni Piotra Stokowca wygrali pierwszy mecz w sezonie u siebie, w dodatku w pięknym stylu, gromiąc Ruch Chorzów 6:0. Znakomite zawody rozegrał Dani Quintana, który strzelił dwa gole i zaliczył trzy asysty.

Strzelanie rozpoczęło się w 19. minucie. Po strzale Jonatana Strausa Krzysztof Kamiński „wypluł” piłkę przed siebie, a ta spadła pod nogi Mateusza Piątkowskiego, który dopełnił formalności. Już dwie minuty później było 2:0, a swój koncert rozpoczął Dani Quintana. Hiszpan ograł w polu karnym trzech rywali, a następnie kapitalną podcinką pokonał Kamińskiego.
W drugiej połowie jaga dobiła konający Ruch. W 49. minucie Quintana wykorzystał dobre zagranie Dawida Plizgi, a chwilę później popisał się prostopadłym podaniem do Macieja Gajosa, który wygrał sytuację sam na sam z Kamińskim.
Quintana nie miał zamiaru kończyć na jednej asyście i dołożył jeszcze dwie. Najpierw obsłużył Bekima Balaja, który zdobył swoje pierwsze bramki w Ekstraklasie.

.W drugiej połowie "Jaga" dobiła konający Ruch. W 49. minucie Quintana wykorzystał dobre zagranie Dawida Plizgi, a chwilę później popisał się prostopadłym podaniem do Macieja Gajosa, który wygrał sytuację sam na sam z Kamińskim.Quintana nie miał zamiaru kończyć na jednej asyście i dołożył jeszcze dwie. Najpierw obsłużył Bekima Balaja, który zdobył swoje pierwsze bramki w Ekstraklasie.

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 6:0 (2:0)