Autor: CYFRASPORT Radość piłkarzy Lecha Poznań

Górnik Zabrze - Lech Poznań. Gdzie transmisja TV?

2014-07-27 17:00

Hit Ekstraklasy przed nami. Przynajmniej teoretycznie. Górnik Zabrze - Lech Poznań. Starcie dwóch najlepszych ekip 1. kolejki sezonu 2014/2015. Zobacz gdzie obejrzeć pojedynek na szczycie polskiej ligi.

Zabrzanie tydzień temu roznieśli piłkarzy Cracovii. Strzelili dwie bramki, nie stracili żadnej, a ich triumf zagrożony był tylko przez kilka minut drugiej połowy. Akurat wtedy, gdy podopieczni Józefa Dankowskiego na chwilę zmniejszyli tempo gry.

Zobacz: Renesans Legii trwa. Cracovia rozbita 1:3

Jeszcze korzystniej ostatnie 7 dni wykorzystali piłkarze Lecha Poznań. Najpierw walcem wjechali w defensywę Piasta Gliwice (wygrali 4:0), a kilka dni później zrewanżowali się estońskiemu Nomme Kalju (3:0) i awansowali do kolejnej rundy Ligi Europy. Bohaterem obu spotkań został 17-letni Dawid Kownacki.

W niedzielę na murawie na pewno nie zobaczymy Mariusza Przybylskiego, a także Bartosza Iwana z Górnika Zabrze oraz Karola Linettego i Barry'ego Douglasa z Lecha Poznań. Kontuzjowani są też Oleksandr Szeweluchin (Górnik) i Kebba Ceesay (Lech). Do ostatnich minut ważyć się będzie występ Szymona Drewniaka, który do Zabrza jest tylko wypożyczony. Z Lecha właśnie. Ostatecznie zadecydują więc działacze.

Transmisja meczu Górnik Zabrze - Lech Poznań w Canal+Sport od 18:00. Gwizdek24.pl przeprowadzi natomiast relację na żywo.