Golas z meczu Ekstraklasy usłyszał zarzuty [WIDEO]

2014-07-29 14:17

Mężczyzna, który nago wbiegł na murawę podczas meczu 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań, usłyszał zarzut wdarcia się na boisko. Już wiadomo, jaka kara go spotka.

Kibic zadedykował całą akcję swojej partnerce. Za wyczyn ten zarobił ponoć niemałe pieniądze. Jedna z firm bukmacherskich wyjawiła, iż pewna osoba obstawiła wtargnięcie golasa na boisko. Kurs na to wydarzenie wynosił aż 30 do 1.

Zobacz koniecznie: Goły kibic przerwał mecz Górnik Zabrze - Lech Poznań! [ZDJĘCIA]

Mężczyzna, który na co dzien jest fanem Górnika Zabrze dobrowolnie poddał się karze. W ramach pokuty przez 2 miesiące ma pracować społecznie. Otrzymał również półroczny zakaz stadionowy.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Gola dla Lecha Poznań strzellił w 19. minucie Łukasz Teodorczyk. Niecały kwadrans po wznowieniu gry w drugiej połowie do wyrównania doprowadził Mateusz Zachara.