Filip strzelił trzy!

2008-08-30 4:00

Kosztował aż 800 tysięcy euro, ale wreszcie zaczyna się spłacać. Filip Ivanovski (23 l.) imponuje formą - w drugim meczu, w którym dostaje szansę gry - trafia do siatki. Tydzień temu z ŁKS - tylko raz, wczoraj ze Śląskiem - aż trzykrotnie. To był prawdziwy "Ivanovski show"!

Przy Konwiktorskiej mówiło się, że słabe spotkanie może uderzyć piłkarzy Jacka Zielińskiego po kieszeniach w formie kar pieniężnych. Na spotkanie ze Stanów Zjednoczonych specjalnie wrócił właściciel Polonii, Józef Wojciechowski.

Stadion opuszczał w doskonałym humorze. Dzięki rewelacyjnej dyspozycji Filipa Ivanov-skiego Polonia wygrała aż 3:0. Ivanovski już przed przerwą dwa razy pokonał bramkarza gości, wykorzystując dobre podania Piotra Piechniaka (31 l.) i Jarosława Laty (31 l.). W drugiej połowie dołożył kolejne trafienie. Polonia triumfowała, a Śląsk nie przypominał w niczym drużyny, która tydzień temu wysoko pokonała Odrę.