Robert Lewandowski

Autor: East News Robert Lewandowski

Uraz Roberta Lewandowskiego. Nie mógł biegać![WIDEO]

2014-12-17 19:35

Mecz 16. kolejki Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium a SC Freiburg bardzo pechowo zakończył się dla Roberta Lewandowskiego. Nasz najlepszy zawodnik nie dość, że nie strzelił gola, to jeszcze z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry już w przerwie. Po ostatnim gwizdku sędziego wyjawił, że nie był w stanie biegać!

W 27. minucie Lewandowski został brutalnie sfaulowany przez zawodnika rywali. Już wtedy narzekał na ból w okolicach ścięgna achillesa prawej nogi. Zdecydował się jednak grać dalej, ale z czasem problem okazał się na tyle poważny, że zmusił go do zejścia z boiska. W przerwie jego miejsce zajął Bastian Schweinsteiger.

Real Madryt w finale Klubowych Mistrzostw Świata!

- Czułem ból. Nie byłem w stanie biegać - powiedział po spotkaniu Lewandowski. Nie tylko on zakończył starcie z SC Freiburg z kontuzją. Przedwcześnie murawę opuścili także Mehdi Benatia i Xabi Alonso.

"Bawarczycy" ostatecznie wygrali 2:0. Zwycięstwo zapewniły im trafienia Thomasa Muellera i Arjena Robbena.

Mario Goetze sprzedał słynny but! Za dwa miliony euro!

Już w piątek Bayern Monachium zagra na wyjeździe z MSV Mainz. Występ "Lewego" w tym starciu stoi pod dużym znakiem zapytania.