Robert Lewandowski

Autor: East News Robert Lewandowski

Robert Lewandowski przeprosił bramkarza Schalke

2014-09-06 14:44

Robert Lewandowski żałuje, że przez swoje zachowanie zdrowie Ralfa Faehrmanna jest zagrożone. Polak na łamach niemieckiej prasy wyraził ubolewanie i wyjaśnił, że nie mógł zachować się w feralnej sytuacji inaczej. Na szczęście bramkarz Schalke wydaje się szybko dochodzić do siebie.

- Jest mi strasznie przykro, ale w tej sytuacji nie byłem w stanie już zatrzymać się z oddaniem strzału mimo gwizdka sędziego. Mogę tylko przeprosić - stwierdził Polak na łamach "Bilda".

Robert Lewandowski uszkodził słuch bramkarza [WIDEO]

Robert Lewandowski odniósł się do swojego strzału z ligowego mecz z Schalke 04 (1:1). Polak znajdował się w momencie podania na pozycji spalonej, arbiter przerwał grę gwizdkiem, a napastnik Bayernu mimo to uderzył futbolówkę na bramkę. Pech chciał, że ta trafiła w ucho Ralfa Faerhmanna, który w drugiej połowie na murawie już się nie pojawił.

Dyrektor generalny Schalke - Horst Heldt - stwierdził nawet po meczu, że piłkarzowi grozi koniec kariery. Na szczęście nie miał racji. Bramkarz ma wrócić w tym tygodniu do treningów.