Augsburg - Borussia Dortmund 2:3. Marco Reus już strzela! [WIDEO]

2014-08-30 0:59

Borussia Dortmund w meczu 2. kolejki Bundesligi prowadziła w meczu z Augsburgiem już 3:0, ale gospodarze wzięli się za odrabianie strat i byli bliscy zdobycia punktu. Pełne spotkanie w barwach zespołu Jurgena Kloppa rozegrał Łukasz Piszczek.

Borussię w 11. minucie na prowadzenie wyprowadził Marco Reus, który pokazuje, że wraca do wysokiej formy po kontuzji kostki, która wykluczyła go z gry na mundialu. Chwilę później Reus zaliczył asystę, popisując się precyzyjną centrą do Sokratisa Papastathopoulosa.

Sebastian Boenisch walczy o powrót do kadry!

Kiedy na 12 minut przed końcem Adrian Ramos strzelił trzeciego gola dla Borussii wydawało się, że jest już po meczu, jednak gospodarze włączyli piąty bieg. Najpierw Raul Bobadilla, a później Tim Matavtz strzelili dwa gole dla Augsburga. Na więcej nie starczyło im czasu, choć po jednej z prób Tobiasa Wernera piłka bardzo nieznacznie minęła bramkę.

FC Augsburg - Borussia Dortmund 2:3 (0:2)
Raul Bobadilla 82,  Tim Matavz 89 - Marco Reus 11, Sokratis Papastatopulos 14, Adrian Ramos 78