Mundial 2018

Rosja może słono zapłacić za swoja agresję na Ukrainę. Unia Europejska może im nawet odebrać mistrzostwa świata w piłce nożnej w 2018 roku. Sankcje dotyczą ponoć, między innymi, zawieszenia imprez sportowych.

Polacy za granicą

Dla Piotra Zielińskiego (20 l.) poprzedni sezon to droga przez mękę. Reprezentant Polski głównie siedział na ławce w Udinese, dlatego wspólnie z menedżerem szukał klubu, w którym mógłby grać więcej. Udało się. Zieliński został wypożyczony...

Reprezentacja

Robert Lewandowski wraz z reprezentacją Polski 7 września rozpoczyna eliminacje EURO 2016. Mecz z Gibraltarem wydaje się być dobrą okazją do strzelania gola w narodowych barwach, co napastnikowi Bayernu Monachium udaje się rzadko. - To dla...

Ekstraklasa

Bogusław Leśnodorski (39 l.) jest ostatnio mocno zestresowany. Papierkowy błąd pozbawił jego drużynę szans na walkę o Ligę Mistrzów, a nad klubem wisi widmo kar za race i antyuefowski transparent. Nic dziwnego, że prezes Legii Warszawa...

Reprezentacja

Reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje EURO 2016 7 września meczem z Gibraltarem. Selekcjoner Adam Nawałka podkreśla, że zespół ma jasny cel - awansować na turniej finałowy.

Piłka Nożna

Dużo emocji do samego końca, mnóstwo wydanych pieniędzy i nowe rekordy – tak w skrócie można podsumować letnie okno transferowe 2014. Kto tym razem kosztował najwięcej? Przed wami ranking 50 najdroższych transferów lata!

Ekstraklasa

Siódma kolejka Ekstraklasy stała pod znakiem bramek. W Łęcznej i Gdańsku padło ich łącznie dwanaście. Na dodatek wciąż tempa nie zwalnia Wisła Kraków, natomiast na dnie trwa walka na noże o miano najgorszego z najgorszych. Zapraszamy na...

Reprezentacja

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

Premier League

Arsenal Londyn zakończył letnie okienko transferowe z przytupem! Rzutem na taśmę sprowadził Danny'ego Welbecka z Manchesteru United. Reprezentant Anglii ma zastąpić kontuzjowanego Oliviera Giroud.

Premier League

To bez wątpienia jeden z najbardziej zaskakujących i spektakularnych transferów tego lata! Manchester United potwierdził zakontraktowanie Radamela Falcao. Kolumbijski napastnik trafił na Old Trafford z AS Monaco na zasadzie wypożyczenia.

Ekstraklasa

Mariusz Rumak (37 l.) został oficjalnie przedstawiony jako nowy trener Zawiszy Bydgoszcz. Następca zwolnionego Portugalczyka Jorge Paixao (49 l.) przeprowadził już pierwszy trening i zdążył zakomunikować zagranicznym piłkarzom tego klubu,...

Piłka nożna

Lionel Messi nie zagra w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Niemiec z Argentyną. Powodem jego absencji jest kontuzja, jakiej nabawił się w ostatnim meczu ligowym.

Piłka nożna

Kiedy ostatniego dnia okna transferowego kluby prześcigają się we wzmocnieniach, rosyjski Zenit Sankt Petersburg poszedł w inną stronę i zakontraktował... jednego z bohaterów kreskówki "The Simpsons". To nie jest żart!

Reprezentacja

Sebastian Mila znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 z Gibraltarem. Pomocnik Śląska Wrocław zajął miejsce w składzie Michała Kucharczyka.

Liga Europejska

Legia Warszawa może zostać dotkliwie ukarana za zachowanie kibiców podczas meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europejskiej z FK Aktobe (2:0). UEFA wszczęła już postępowanie w tej sprawie. Rozpatrzy je w czwartek.

Ekstraklasa

W poniedziałek poznaliśmy nazwisko nowego prezesa Wisły Kraków. Został nim Ludwik Miętta-Mikołajewicz, który zastąpił na tym stanowisku, zwolnionego kilka dni wcześniej, Jacka Bednarza.

Liga hiszpańska

Javier Hernandez zamienił Manchester United na Real Madryt. Meksykanin będzie miał tam o wiele większe szanse na grę w podstawowym składzie niż w dotychczasowym klubie.

Ekstraklasa

Mariusz Rumak bardzo krótko był bezrobotny. Po zaledwie trzech tygodniach rozstania z Lechem Poznań, 37-letni szkoleniowiec został trenerem Zawiszy Bydgoszcz.

Bundesliga

Robert Lewandowski wraz z trenerem Josepem Guardiolą i kolegami z Bayernu Monachium bez skrępowania paradował z kuflem piwa w ręku, w dodatku przebrany w tradycyjny strój bawarski!

Liga hiszpańska

Real Sociedad pokonał Real Madryt 4:2, choć po pierwszych 30 minutach niewiele na to wskazywało. Goście prowadzili już 2:0 i gdy wydawało się, że nic złego im się nie stanie, stracili w krótkim odstępie czasu dwa gole. W drugiej połowie...

Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Legia Warszawa 10 24-10 20
2. GKS Bełchatów 10 10-4 19
3. Śląsk Wrocław 10 16-13 19
4. Górnik Zabrze 10 18-8 18
5. Wisła Kraków 10 18-13 18
6. Jagiellonia Białystok 10 16-15 17
7. Lech Poznań 10 19-12 14
8. Lechia Gdańsk 10 16-15 13
9. Podbeskidzie 10 16-17 13
10. Pogoń Szczecin 10 14-15 13
11. Piast Gliwice 10 11-13 12
12. Górnik Łęczna 10 15-18 12
13. Cracovia 10 11-17 11
14. Ruch Chorzów 10 9-15 8
15. Korona Kielce 10 6-18 7
16. Zawisza Bydgoszcz 10 12-28 4

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 6 11-2 14
2. Borussia M'gladbach 6 8-3 12
3. Bayer Leverkusen 6 11-9 11
4. 1899 Hoffenheim 6 9-5 810
5. FSV Mainz 6 9-5 10
6. Hannover 96 6 5-4 10
7. Eintracht Frankfurt 6 9-8 9
8. FC Augsburg 6 8-8 9
9. VfL Wolfsburg 6 10-8 8
10. Schalke 04 6 10-10 8
11. SC Paderborn 6 8-8 8
12. Borussia Dortmund 6 9-11 7
13. 1.FC Koeln 6 2-3 6
14. Hertha Berlin 4 8-12 5
15. VfB Stuttgart 6 4-9 5
16. SC Freiburg 6 6-9 4
17. Werder Brema 6 9-15 3
18. Hamburger SV 6 1-8 2

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Stoke City 1 : 0 Newcastle United
28.09.2014 17:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
27.09.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
27.09.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Aston Villa
27.09.2014 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Leicester City
27.09.2014 16:00 Hull City 2 : 4 Manchester City
27.09.2014 16:00 Manchester United 2 : 1 West Ham United
27.09.2014 16:00 Southampton 2 : 1 Queens Park Rangers
27.09.2014 13:45 Liverpool 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 6 19-7 16
2. Southampton 6 11-4 13
3. Manchester City 6 12-7 11
4. Arsenal Londyn 6 11-7 10
5. Swansea City 6 8-6 10
6. Aston Villa 6 4-7 10
7. Manchester United 6 11-9 8
8. Tottenham 6 8-7 8
9. Crystal Palace 6 10-10 8
10. West Bromwich Albion 6 7-7 8
11. Stoke City 6 5-5 8
12. Leicester City 6 9-10 8
13. West Ham United 6 10-10 7
14. Liverpool 6 8-9 7
15. Everton 6 12-14 6
16. Hull City 6 9-11 6
17. Sunderland 6 5-6 5
18. Queens Park Rangers 6 4-13 4
19. Newcastle United 6 5-12 3
20. Burnley FC 6 1-8 3

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 21:00 Cordoba CF 0 : 0 Espanyol
28.09.2014 19:00 Real Sociedad 1 : 1 Valencia
28.09.2014 17:00 Deportivo LC 0 : 1 Almeria
28.09.2014 12:00 Getafe 1 : 0 Malaga
27.09.2014 22:00 Athletic Bilbao 0 : 0 Eibar
27.09.2014 22:00 Levante 0 : 2 Rayo Vallecano
27.09.2014 20:00 Atletico Madryt 4 : 0 Sevilla
27.09.2014 18:00 FC Barcelona 6 : 0 Granada CF
27.09.2014 16:00 Villarreal 0 : 2 Real Madryt
26.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 1 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Cordoba CF
25.09.2014 20:00 Espanyol 2 : 0 Getafe
24.09.2014 22:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
24.09.2014 22:00 Granada CF 0 : 1 Levante
24.09.2014 22:00 Malaga 0 : 0 FC Barcelona
24.09.2014 20:00 Almeria 0 : 1 Atletico Madryt
24.09.2014 20:00 Eibar 1 : 1 Villarreal
24.09.2014 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Athletic Bilbao
23.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 1 Deportivo LC
23.09.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe 0 : 3 Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. FC Barcelona 6 17-0 16
2. Valencia 6 14-3 14
3. Atletico Madryt 6 11-4 14
4. Sevilla 6 9-7 13
5. Real Madryt 6 20-9 12
6. Celta Vigo 6 11-7 12
7. Villarreal 6 7-6 8
8. Eibar 6 5-4 8
9. Rayo Vallecano 6 10-10 8
10. Almeria 6 5-5 8
11. Granada CF 6 4-9 8
12. Espanyol 6 7-8 6
13. Malaga 6 3-6 6
14. Getafe 6 3-10 6
15. Real Sociedad 6 8-9 5
16. Athletic Bilbao 6 4-6 4
17. Deportivo LC 6 7-15 4
18. Elche CF 6 5-14 4
19. Levante 6 1-12 4
20. Cordoba CF 6 3-10 3

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Palermo 0 : 4 Lazio Rzym
29.09.2014 19:00 Udinese 4 : 2 Parma
28.09.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
28.09.2014 15:00 Cesena 1 : 1 AC Milan
28.09.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Empoli
28.09.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 4 Cagliari
28.09.2014 15:00 Torino 1 : 1 Fiorentina
28.09.2014 12:30 Sassuolo 0 : 1 Napoli
27.09.2014 20:45 Atalanta 0 : 3 Juventus Turyn
27.09.2014 18:00 AS Roma 2 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Udinese
24.09.2014 20:45 Cagliari 1 : 2 Torino
24.09.2014 20:45 Fiorentina 0 : 0 Sassuolo
24.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 2 Genoa
24.09.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Atalanta
24.09.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Cesena
24.09.2014 20:45 Napoli 3 : 3 Palermo
24.09.2014 20:45 Parma 1 : 2 AS Roma
24.09.2014 20:45 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
23.09.2014 20:45 Empoli 2 : 2 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
21.09.2014 20:45 Torino 0 : 1 Hellas Werona
21.09.2014 18:00 Atalanta 0 : 1 Fiorentina
21.09.2014 18:00 Udinese 1 : 0 Napoli
21.09.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Lazio Rzym
21.09.2014 15:00 AS Roma 2 : 0 Cagliari
21.09.2014 15:00 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
21.09.2014 12:30 Chievo Werona 2 : 3 Parma
20.09.2014 20:45 AC Milan 0 : 1 Juventus Turyn
20.09.2014 18:00 Cesena 2 : 2 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Palermo
14.09.2014 20:45 Parma 4 : 5 AC Milan
14.09.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Atalanta
14.09.2014 15:00 Fiorentina 0 : 0 Genoa
14.09.2014 15:00 Inter Mediolan 7 : 0 Sassuolo
14.09.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Cesena
14.09.2014 15:00 Napoli 0 : 1 Chievo Werona
14.09.2014 12:30 Sampdoria 2 : 0 Torino
13.09.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Udinese
13.09.2014 18:00 Empoli 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 20:45 Cesena 1 : 0 Parma
31.08.2014 20:45 Genoa 1 : 2 Napoli
31.08.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Sampdoria
31.08.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
31.08.2014 20:45 Torino 0 : 0 Inter Mediolan
31.08.2014 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
31.08.2014 18:00 Atalanta 0 : 0 Hellas Werona
31.08.2014 18:00 AC Milan 3 : 1 Lazio Rzym
30.08.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Fiorentina
30.08.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 5 10-0 15
2. AS Roma 5 9-1 15
3. Udinese 5 8-4 12
4. Sampdoria 5 6-2 11
5. Inter Mediolan 5 11-5 8
6. AC Milan 5 11-9 8
7. Hellas Werona 5 5-5 8
8. Napoli 5 6-6 7
9. Lazio Rzym 5 8-5 6
10. Fiorentina 5 2-3 6
11. Genoa 5 4-5 5
12. Torino 5 3-5 5
13. Cesena 5 4-9 5
14. Cagliari 5 7-8 4
15. Chievo Werona 5 5-7 4
16. Atalanta 5 2-7 4
17. Empoli 5 5-8 3
18. Parma 5 10-14 3
19. Palermo 5 6-11 3
20. Sassuolo 5 1-9 3

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
30.09.14 12:00 J. Janowicz A. Murray
30.09.14 09:30 M. Przysiężny J. Tsonga
30.09.14 06:30 A. Radwańska R. Vinci
27.09.14 11:00 A. Radwańska C. Vandeweghe
22.09.14 09:00 A. Radwańska C. Garcia

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Wyniki
08.11.14
Tomasz Adamek -
Artur Szpilka
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Wyniki
KSW 26
22.03.14
M. Materla -
J. Silva
Materla wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów