Gwizdek24.pl » MMA » Mamed Khalidov w oczach zagranicznych mediów.MAMED KHALIDOV, MAMED CHALIDOW, KSW, KSW21, KHALIDOV - GROVE, MMA, SPORTY WALKI, KENDAL GROVE, MEDIA O KHALIDOVIE, WALKA KHALIDOV - GROVE

Mamed Khalidov w oczach zagranicznych mediów

21 KSW już za nami. Mamed Khalidov bez większych problemów wygrał z Kendallem Grovem przez K.O, zakładając już w drugiej rundzie technikę kończącą. Jego zwycięstwo odbiło się szerokim echem wśród światowych mediów.

Strona cagepotato.com zajmująca się na co dzień sportami walki tak pisze o polskim Czeczenie: "Nie wiemy czy Mamed Khalidov pracował już nad wymyśleniem sobie pseudonimu, ale my jako nieoficjalne autorytety w tej kwestii chcielibyśmy zasugerować "Walec" (The Compactor). Ponieważ przez ostatnie 2 lata żył z kolekcjonowania odpadów z UFC i rozdzierania ich na małe kawałeczki, tuż przed wyrzuceniem ich jak wczorajsze resztki".

W dalszej części autor zastanawia się jakim cudem Khalidov dał przeciwnikowi wytrzymać aż 2 rundy, wspominając jego poprzednie występy, które wygrywał znacznie szybciej. Uważa, że UFC jak najszybciej powinno zaoferować Mamedowi kontrakt wart więcej niż papier, na którym jest zapisany.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!