Gwizdek24.pl » MMA » Mamed Khalidov w oczach zagranicznych mediów.MAMED KHALIDOV, MAMED CHALIDOW, KSW, KSW21, KHALIDOV - GROVE, MMA, SPORTY WALKI, KENDAL GROVE, MEDIA O KHALIDOVIE, WALKA KHALIDOV - GROVE

Mamed Khalidov w oczach zagranicznych mediów

21 KSW już za nami. Mamed Khalidov bez większych problemów wygrał z Kendallem Grovem przez K.O, zakładając już w drugiej rundzie technikę kończącą. Jego zwycięstwo odbiło się szerokim echem wśród światowych mediów.

Strona cagepotato.com zajmująca się na co dzień sportami walki tak pisze o polskim Czeczenie: "Nie wiemy czy Mamed Khalidov pracował już nad wymyśleniem sobie pseudonimu, ale my jako nieoficjalne autorytety w tej kwestii chcielibyśmy zasugerować "Walec" (The Compactor). Ponieważ przez ostatnie 2 lata żył z kolekcjonowania odpadów z UFC i rozdzierania ich na małe kawałeczki, tuż przed wyrzuceniem ich jak wczorajsze resztki".

W dalszej części autor zastanawia się jakim cudem Khalidov dał przeciwnikowi wytrzymać aż 2 rundy, wspominając jego poprzednie występy, które wygrywał znacznie szybciej. Uważa, że UFC jak najszybciej powinno zaoferować Mamedowi kontrakt wart więcej niż papier, na którym jest zapisany.

update counter
Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!